jamejamnashriyat
نشریات روزنامه جام جم کد خبر: ۸۱۶۰۶۲ ۲۱ تير ۱۳۹۴  |  ۰۰:۰۱

باشگاه پرسپولیس، روز گذشته و در فاصله چند ساعت تا پرواز کاروان این تیم به ترکیه روز شلوغی را سپری کرد.

قرمزها بامداد امروز تهران را به مقصد آنکارا ترک کردند تا در کمپی که 75 کیلومتر با این شهر فاصله دارد، اردوی ده روزه‌ای را برگزار کنند. همه این رفت و آمدهای دیروز هم به این خاطر بود که کادر فنی این تیم، حداقل در بخشی از زمان اردوی ترکیه، ترکیب کاملی از نفرات تیم فصل آینده را در اختیار داشته باشد.

دیروز مسئولان باشگاه با حامد لک دروازه‌بان فصل گذشته تراکتورسازی و محمدباقر شعبانی، دروازه‌بان تیم دسته اولی پارسه مذاکره داشتند که در این میان، شعبانی به عنوان گلر سوم با قرمزها قرارداد دو ساله امضا کرد اما چالش گلر دوم همچنان ادامه دار خواهد بود چراکه مذاکرات با لک همچنان ادامه دارد و رقم قرارداد موضوع مورد اختلاف دو طرف است. پرسپولیسی‌ها سوشا مکانی را به عنوان دروازه‌بان شماره یک خود در فصل آینده در اختیار دارند اما هنوز نتوانسته‌اند جانشینی مناسب برای او پیدا کنند.

توافق با مهرداد کفشگری از دیگر اتفاقات باشگاه پرسپولیس بود. همچنین دیروز مشکل مالیاتی هادی نوروزی و رضا نورمحمدی حل شد تا این بازیکنان منعی برای خروج از کشور و همراهی سرخ‌پوشان در اردوی ترکیه نداشته باشند. البته در پرواز بامداد دیروز اعضای تیم فوتبال پرسپولیس به ترکیه محسن مسلمان حضور نداشت. قرار است مسلمان برای گرفتن رضایت‌نامه‌اش به اصفهان برود و پس از گرفتن رضایت‌نامه راهی ترکیه شود.

به این ترتیب پرسپولیس با ترکیبی ناقص به ترکیه رفت. برانکو قبل از ترک تهران درباره این‌که لیست او کامل نشده است، گفت: میل ما یک چیز است اما امکانات‌مان چیز دیگری است. قطعا نتوانسته‌ایم تمام بازیکنان مورد نظر را جذب کنیم اما به دنبال آماده‌سازی تیم مورد نظر خودم هستم.

برانکو درباره این‌که گفته می‌شود محسن مسلمان بازیکن مورد نظر او برای اضافه شدن به پرسپولیس نبود گفت: مسلمان بازیکن تیم ماست و با او توافق کرده‌ایم. او به جای محمد نوری به تیم اضافه شده است. البته این دو تفاوت‌هایی با یکدیگر دارند اما امیدوارم که برای تیم ما مثمر ثمر باشند. او رقبای خوبی مانند فرشاد احمدزاده و هادی نوروزی در تیم دارد که باید تلاشش را در تمرین بیشتر کند.

ارسال نظر
* نظر:
نام:
ایمیل:

یادداشت

بیشتر
رسانه ملی و جوانگرایی سیستمی

رسانه ملی و جوانگرایی سیستمی

یکی از سیاست‌های مهم مدیریتی سال‌های اخیر سازمان صدا و سیما، اهتمام ویژه به رشد، تربیت و به‌کارگیری ظرفیت عظیم نیروهای جوان و پرنشاط انقلابی در سطوح مختلف رسانه ملی است.

نقش قدرت بازدارندگی ایران

نقش قدرت بازدارندگی ایران

چند ماه قبل اقدام جمهوری اسلامی ایران در توقیف کشتی انگلیسی پس از توقیف محموله نفتی ایران در جبل الطارق، آن‌هم در حالی که ناوهای نظامی آمریکا و انگلیس در منطقه بودند به دشمن ثابت کرد در قبال مداخلات آنها منفعل نخواهیم بود و قاطعانه در مقابلشان خواهیم ایستاد، این درسی است که آمریکا نیز از آن عبرت گرفته است.

صد حیف ...

صد حیف ...

هر قدر به روزهای پایانی نزدیک‌تر شدیم، دلهره‌ای محکم‌تر وجودم را چنگ زد. شبیه کودکی بودم که به اضطراب جدایی دچار شده، شبیه کسی که همه عزمش را جزم کرده برای مهاجرت، اما نگاه منتظری در سالن ترانزیت فرودگاه ته دلش را خالی می‌کند ... شبیهِ شبیه هیچ کس ...

عملیات عجیب

عملیات عجیب

خاطره ای که من نقل می کنم از یکی از دوستان ما به نام امیر سرتیپ ایرج عصاره است.

گفتگو

بیشتر

پیشنهاد سردبیر

بیشتر

پیشخوان

بیشتر