jamejamonline
ورزشی سایر کد خبر: ۸۱۵۸۹۷ ۲۰ تير ۱۳۹۴  |  ۱۴:۳۰

جام جم ورزشی: احمد خسرو فر با شکست رقیب فرانسوی خود ضمن کسب قهرمانی وزن پنجم تکواندوی یونیورسیاد، پنجمین طلای کاروان دانشجویان ایران را به ارمغان آورد.

خسروفر پنجمین طلایی ایران در یونیورسیاد

در ادامه رقابتهای تکواندوی یونیورسیاد احمد خسروفر با شکست حریف فرانسوی خود قهرمان وزن 74- کیلوگرم مردان شد. وی در این دیدار در راند طلایی مقابل لوییس مایزرو 8 بر 7 پیروز شد.

این دیدار به دلیل اعتراض مربیان هر دو مبارز با وقفه زیادی همراه شد اما در نهایت نماینده ایران برنده از شیاپ چانگ خارج شد. مبارزه این دیدار در پایان سه راند با نتیجه 7 بر 7 به پایان رسید.

نماینده وزن پنجم ایران برای رسیدن به فینال ابتدا رقیب مکزیکی خود را با نتیجه 12 بر 9 شکست داد و در ادامه مقابل مارکو موتاک از کرواسی 4 بر 2 پیروز شد و در جمع هشت نفر پایانی رقیب تایلندی را با نتیجه 11 بر 10 از پیش رو برداشت. وی در دیدار نیمه نهایی مقابل اوالد گلسمان با نتیجه 15 بر 8 پیروز شد و به فینال رسید.

خسروفر با کسب عنوان قهرمانی وزن پنجم، پنجمین مدال طلای کاروان دانشجویان ایران را رقم زد.

ارسال نظر
* نظر:
نام:
ایمیل:
یادداشت بیشتر
اسطوره نشد، اسطوره نیست

اسطوره نشد، اسطوره نیست

یکی از جذاب ترین فوتبالیست های تاریخ 45 ساله شد، فوتبالیستی که در دوران اوج خود حتی از فوق ستاره های گران قیمت دنیای فوتبال بیشتر محبوبیت داشت. امروز بکام در 45 سالگی هنوز محبوب است، محبوب و البته جذاب.

همه جنجال ها از ایتالیا می آید

همه جنجال ها از ایتالیا می آید

9 ماه پیش بود که پیش از اینکه روح استقلالی ها خبر هم داشته باشد روزنامه «گازتا دلواسپور» ایتالیا اقدام به چاپ سلسله اخباری در رابطه با استراماچونی سرمربی استقلال کرد و مدعی شد که او به زودی از جمع آبی پوشان تهرانی جدا می شود.

شنای دلالیسم در دیگ جوشان کرونا

شنای دلالیسم در دیگ جوشان کرونا

دیگر حسابش از دستمان در رفته که ویروس کرونا چند روز است کشور ما که نه تمام دنیا را درگیر خودش کرده است. اما این همه گیری کرونا آنقدر طول کشیده که حوصله بعضی ها بدجوری سر رفته است از جمله دلال های محترم و ریز و درشتی که جزئی جدایی ناپذیر از فوتبال ایران محسوب می شوند.

گفتگو

بیشتر
پیشنهاد سردبیر بیشتر