jamejamonline
سیاسی مجلس کد خبر: ۸۱۵۸۷۰ ۲۰ تير ۱۳۹۴  |  ۱۳:۰۸

نایب رئیس کمیسیون امنیت ملی مجلس از حضور وزیر اطلاعات در جلسه روز چهارشنبه این کمیسیون خبر داد.

علوی چهارشنبه به کمیسیون امنیت ملی مجلس می‌‌رود

حجت‌الاسلام حسین سبحانی‌نیا نایب رئیس کمیسیون امنیت ملی و سیاست خارجی مجلس از دعوت این کمیسیون از وزیر اطلاعات در یکی از جلسات این هفته کمیسیون خبر داد و گفت: براساس برنامه‌ریزی‌های انجام شده، قرار است حجت‌الاسلام علوی وزیر اطلاعات به دعوت کمیسیون امنیت ملی مجلس در جلسه روز چهارشنبه این هفته این کمیسیون حضور یابد.

وی با بیان اینکه قرار است وزیر اطلاعات به همراه تعدادی از معاونانش در جلسه روز چهارشنبه این هفته کمیسیون حضور یابد، افزود: قرار است در این جلسه مسئله بحران داعش و گروه‌های تکفیری و تروریستی در منطقه و نیز امنیت داخلی و همین‌طور عملکرد این وزارتخانه در 2 سال اخیر مورد بررسی قرار گیرد.

نایب رئیس کمیسیون امنیت ملی مجلس در پایان خاطر نشان کرد: براساس برنامه‌ریزی‌هایی که هیئت‌رئیسه کمیسیون امنیت ملی مجلس انجام داده، قرار است وزرای مرتبط با این کمیسیون در هفته‌های آتی در جلسات این کمیسیون حضور یابند تا برنامه‌ها و عملکردشان مورد بررسی قرار گیرد.(تسنیم)

ارسال نظر
* نظر:
نام:
ایمیل:

یادداشت

بیشتر
چارچوب سیاست خارجی امام(ره)

چارچوب سیاست خارجی امام(ره)

مردم ایران در جریان انقلاب اسلامی بر اساس تحلیل و واقع‌نگری خود متوجه شدند یکی از مهم‌ترین دلایل و ریشه‌های معضلات کشور، سلطه خارجی و وابستگی رژیم شاه به دولت‌های دیگر بود به همین دلیل در اولین و شاید مهم‌ترین خواست خودشان؛ استقلال را انتخاب کردند.به این معنی که با دیگر کشورها بدون کمترین وابستگی ارتباط داشته باشیم و بیشتر بر امکانات خودمان تمرکز و اتکا کنیم.

پیوستگی سبك زندگی فردی و مدیریتی

پیوستگی سبك زندگی فردی و مدیریتی

اصولا سبك زندگی، مجموعه به هم پیوسته‌ای است كه هم شامل زندگی فردی و اجتماعی و همچنین مدیریت می‌شود. نمی‌توان سبك زندگی مدیریتی را از زندگی فردی و خانوادگی جدا كرد.

موج‌سواری رسانه‌ های معاند در فضای غیر شفاف

موج‌سواری رسانه‌ های معاند در فضای غیر شفاف

وزیرکشور در یک برنامه تلویزیونی اعلام کردند که همین روزها تعداد کشته‌شدگان حوادث آبان سال گذشته را اعلام خواهند کرد. این سخنان خوب است اما سوال این است که علت تاخیر بسیار در این زمینه چیست؟

گفتگو

بیشتر

پیشنهاد سردبیر

بیشتر