jamejamonline
ورزشی سایر کد خبر: ۸۱۵۸۵۵ ۲۰ تير ۱۳۹۴  |  ۲۰:۰۳

جام جم ورزشی: هواداران برخی از باشگاه های اروپایی جدایی های تلخی را در باشگاه های محبوبشان دیدند.

وداع دسته جمعی اسطوره ها

به گزارش جام جم ورزشی ، امسال اسطوره های بزرگی از باشگاه هایشان جدا و راهی تیم های دیگر شدند. در واقع هیچ سالی به اندازه سال 2015 دنیای فوتبال شاهد وداع ستاره های محبوب با باشگاه هایشان نبود. اما حساب چهار بازیکن از بقیه جدا بود، بازیکنانی که اسطوره های باشگاه های بارسلونا، لیورپول، رئال مادرید و چلسی به شمار می روند:

ژاوی: او در بارسلونا تمام افتخارات موجود را به دست آورد اما با این حال هیچکس تصورش را نمی کرد که وی امسال از بارسا جدا شود و به لیگ ستارگان قطر برود. او یکی از بزرگ ترین اسطوره های باشگاه بارسلونا به شمار می رود که البته از لحاظ کسب افتخار رکورد دار است. او با تیم السد قطر قرارداد بسته است.

استیون جرارد: جرارد نیز به 17 سال حضور خود در لیورپول پایان داد و راهی لس آنجلس گالکسی شد. افسوس بزرگ وی این است که هرگز با لیورپول قهرمان لیگ برتر نشد. جرارد محبوب ترین ستاره تاریخ باشگاه لیورپول به شمار می رود.

ایکر کاسیاس: کاسیاس هم از رئال مادرید رفت. ایکر کاسیاس مقدس و افسانه ای بالاخره تاب نیمکت نشینی را نیاورد و راه پورتو را در پیش گرفت.

پتر چک: سنگربان چلسی تمام افتخارات موجود را با چلسی به دست آورد اما در یک فصل اخیر رقابت با یک سنگربان جوان به نام تیبوت کورتوآ را واگذار کرد تا چاره ای جز جدایی نبیند. او اخیرا به آرسنال پیوسته که فصل گذشته به دلیل ضعف دروازه بانی بسیار آسیب دید.

ارسال نظر
* نظر:
نام:
ایمیل:
خبرهای مرتبط
یادداشت بیشتر
اسطوره نشد، اسطوره نیست

اسطوره نشد، اسطوره نیست

یکی از جذاب ترین فوتبالیست های تاریخ 45 ساله شد، فوتبالیستی که در دوران اوج خود حتی از فوق ستاره های گران قیمت دنیای فوتبال بیشتر محبوبیت داشت. امروز بکام در 45 سالگی هنوز محبوب است، محبوب و البته جذاب.

همه جنجال ها از ایتالیا می آید

همه جنجال ها از ایتالیا می آید

9 ماه پیش بود که پیش از اینکه روح استقلالی ها خبر هم داشته باشد روزنامه «گازتا دلواسپور» ایتالیا اقدام به چاپ سلسله اخباری در رابطه با استراماچونی سرمربی استقلال کرد و مدعی شد که او به زودی از جمع آبی پوشان تهرانی جدا می شود.

شنای دلالیسم در دیگ جوشان کرونا

شنای دلالیسم در دیگ جوشان کرونا

دیگر حسابش از دستمان در رفته که ویروس کرونا چند روز است کشور ما که نه تمام دنیا را درگیر خودش کرده است. اما این همه گیری کرونا آنقدر طول کشیده که حوصله بعضی ها بدجوری سر رفته است از جمله دلال های محترم و ریز و درشتی که جزئی جدایی ناپذیر از فوتبال ایران محسوب می شوند.

گفتگو

بیشتر
پیشنهاد سردبیر بیشتر