jamejamonline
ورزشی سایر کد خبر: ۸۱۵۸۵۵   ۲۰ تير ۱۳۹۴  |  ۲۰:۰۳

جام جم ورزشی: هواداران برخی از باشگاه های اروپایی جدایی های تلخی را در باشگاه های محبوبشان دیدند.

وداع دسته جمعی اسطوره ها

به گزارش جام جم ورزشی ، امسال اسطوره های بزرگی از باشگاه هایشان جدا و راهی تیم های دیگر شدند. در واقع هیچ سالی به اندازه سال 2015 دنیای فوتبال شاهد وداع ستاره های محبوب با باشگاه هایشان نبود. اما حساب چهار بازیکن از بقیه جدا بود، بازیکنانی که اسطوره های باشگاه های بارسلونا، لیورپول، رئال مادرید و چلسی به شمار می روند:

ژاوی: او در بارسلونا تمام افتخارات موجود را به دست آورد اما با این حال هیچکس تصورش را نمی کرد که وی امسال از بارسا جدا شود و به لیگ ستارگان قطر برود. او یکی از بزرگ ترین اسطوره های باشگاه بارسلونا به شمار می رود که البته از لحاظ کسب افتخار رکورد دار است. او با تیم السد قطر قرارداد بسته است.

استیون جرارد: جرارد نیز به 17 سال حضور خود در لیورپول پایان داد و راهی لس آنجلس گالکسی شد. افسوس بزرگ وی این است که هرگز با لیورپول قهرمان لیگ برتر نشد. جرارد محبوب ترین ستاره تاریخ باشگاه لیورپول به شمار می رود.

ایکر کاسیاس: کاسیاس هم از رئال مادرید رفت. ایکر کاسیاس مقدس و افسانه ای بالاخره تاب نیمکت نشینی را نیاورد و راه پورتو را در پیش گرفت.

پتر چک: سنگربان چلسی تمام افتخارات موجود را با چلسی به دست آورد اما در یک فصل اخیر رقابت با یک سنگربان جوان به نام تیبوت کورتوآ را واگذار کرد تا چاره ای جز جدایی نبیند. او اخیرا به آرسنال پیوسته که فصل گذشته به دلیل ضعف دروازه بانی بسیار آسیب دید.

ارسال نظر
* نظر:
نام:
ایمیل:

یادداشت

بیشتر
وداع تلخ با «آقا نادر»؛ مرد شماره یک اخلاق

وداع تلخ با «آقا نادر»؛ مرد شماره یک اخلاق

 نادر دست‌نشان متولد ۱۳۳۹‌ از نامداران فوتبال مازندران و پرافتخارترین بازیکن تیم نساجی مازندران بود که هم در دوران اوج و هم در دوران مربی‌گری، نزد همه کسانی که او را از نزدیک می‌شناختند، مرد اخلاق بود.

فوتبال، بازتابی از زندگی

فوتبال، بازتابی از زندگی

برای ما فوتبالی‌ها که از بچگی تا پیرانه‌سری با فوتبال زندگی کرده‌ایم، طبیعی است که فوتبال آمیخته با زندگی است و در تک‌تک سلول‌های بدن ما تنیده شده است.

بله! ما هم در این ورزشگاه بازی کردیم

بله! ما هم در این ورزشگاه بازی کردیم

 نیم قرن از عمر ورزشگاه آزادی می‌گذرد. اولین خاطره‌های من از این ورزشگاه به سال ۱۳۵۳ برمی‌گردد که برای تماشای بازی ایران و کره‌شمالی در مقدماتی جام‌جهانی ۱۹۷۴

گفتگو

بیشتر

پیشنهاد سردبیر

بیشتر