jamejamonline
ورزشی سایر کد خبر: ۸۱۵۷۷۷ ۲۰ تير ۱۳۹۴  |  ۰۸:۲۲

جام جم ورزشی: پرسپولیس در حالی در فصل نقل و انتقالات تا حدودی ضعیف پیش می رود که در حال از دست یکی دیگر از بازیکنان خود است.

بک بازیکن دیگر در آستانه جدایی از پرسپولیس

به گزارش سرویس ورزشی جام جم آنلاین ، بر اساس اخبار جسته و گریخته شنیدیم که رضا نورمحمدی در آستانه جدایی از پرسپولیس قرار دارد. گفته می شود باشگاه پرسپولیس تمایلی بر حفظ این بازیکن خود ندارد چرا که در حال خرید یک مدافع دیگر است. نورمحمدی به دلیل یک مسئله انضباطی تمرین دیروز را از دست داده و در صورت جذب یک مدافع دیگر از جمع قرمز ها جدا خواهد شد.

ارسال نظر
* نظر:
نام:
ایمیل:
یادداشت بیشتر
اسطوره نشد، اسطوره نیست

اسطوره نشد، اسطوره نیست

یکی از جذاب ترین فوتبالیست های تاریخ 45 ساله شد، فوتبالیستی که در دوران اوج خود حتی از فوق ستاره های گران قیمت دنیای فوتبال بیشتر محبوبیت داشت. امروز بکام در 45 سالگی هنوز محبوب است، محبوب و البته جذاب.

همه جنجال ها از ایتالیا می آید

همه جنجال ها از ایتالیا می آید

9 ماه پیش بود که پیش از اینکه روح استقلالی ها خبر هم داشته باشد روزنامه «گازتا دلواسپور» ایتالیا اقدام به چاپ سلسله اخباری در رابطه با استراماچونی سرمربی استقلال کرد و مدعی شد که او به زودی از جمع آبی پوشان تهرانی جدا می شود.

شنای دلالیسم در دیگ جوشان کرونا

شنای دلالیسم در دیگ جوشان کرونا

دیگر حسابش از دستمان در رفته که ویروس کرونا چند روز است کشور ما که نه تمام دنیا را درگیر خودش کرده است. اما این همه گیری کرونا آنقدر طول کشیده که حوصله بعضی ها بدجوری سر رفته است از جمله دلال های محترم و ریز و درشتی که جزئی جدایی ناپذیر از فوتبال ایران محسوب می شوند.

گفتگو

بیشتر
پیشنهاد سردبیر بیشتر