jamejamnashriyat
نشریات روزنامه جام جم کد خبر: ۸۱۵۷۱۹ ۲۰ تير ۱۳۹۴  |  ۰۰:۰۱

تیم ملی ایران در رده‌بندی جدید فیفا با 716 امتیاز، سه پله صعود نسبت به ماه گذشته را تجربه کرد و ضمن حفظ جایگاهش در آسیا، در مکان سی و هشتم ایستاد.

صعود سه پله‌ای ایران در این رده‌بندی در حالی بود که شاگردان کی‌روش در یک ماه گذشته فقط یک بازی برگزار کردند و آن بازی هم مقابل تیم ملی ترکمنستان بود که با تساوی متوقف شدند. در صدر رده‌بندی فیفا هم آرژانتین، نایب‌قهرمان کوپاآمریکا توانست جای آلمان، قهرمان جام جهانی 2014 را بگیرد. بلژیک، کلمبیا، هلند، برزیل، پرتغال، رومانی، انگلیس و ولز هم ده تیم برتر جهان در تازه‌ترین رده‌بندی فیفا هستند.

همچنین اسپانیا، اروگوئه و فرانسه هم جایگاه خود را میان ده تیم برتر جهان از دست داده‌اند. ولز بیشترین صعود امتیازی (226) و بلیز با 37 پله صعود بیشترین ارتقا را در این رده‌بندی شاهد بودند. آلمان هم با از دست دادن 364 امتیاز رکورددار بیشترین افت امتیاز بود. آفریقای مرکزی هم با 29 پله سقوط بیشترین افت جایگاه را تجربه کرد.

رده‌بندی 10 تیم برتر آسیا

1ـ ایران 716 امتیاز، 2ـ ژاپن 621 امتیاز، 3ـ کره‌جنوبی 608 امتیاز، 4ـ استرالیا 559 امتیاز، 5 ـ امارات 487 امتیاز، 6 ـ ازبکستان 453 امتیاز، 7ـ چین 436 امتیاز، 8 ـ عراق 382 امتیاز، 9ـ اردن 355 امتیاز، 10ـ عربستان 355 امتیاز

ارسال نظر
* نظر:
نام:
ایمیل:

یادداشت

بیشتر
چارچوب سیاست خارجی امام(ره)

چارچوب سیاست خارجی امام(ره)

مردم ایران در جریان انقلاب اسلامی بر اساس تحلیل و واقع‌نگری خود متوجه شدند یکی از مهم‌ترین دلایل و ریشه‌های معضلات کشور، سلطه خارجی و وابستگی رژیم شاه به دولت‌های دیگر بود به همین دلیل در اولین و شاید مهم‌ترین خواست خودشان؛ استقلال را انتخاب کردند.به این معنی که با دیگر کشورها بدون کمترین وابستگی ارتباط داشته باشیم و بیشتر بر امکانات خودمان تمرکز و اتکا کنیم.

پیوستگی سبك زندگی فردی و مدیریتی

پیوستگی سبك زندگی فردی و مدیریتی

اصولا سبك زندگی، مجموعه به هم پیوسته‌ای است كه هم شامل زندگی فردی و اجتماعی و همچنین مدیریت می‌شود. نمی‌توان سبك زندگی مدیریتی را از زندگی فردی و خانوادگی جدا كرد.

موج‌سواری رسانه‌ های معاند در فضای غیر شفاف

موج‌سواری رسانه‌ های معاند در فضای غیر شفاف

وزیرکشور در یک برنامه تلویزیونی اعلام کردند که همین روزها تعداد کشته‌شدگان حوادث آبان سال گذشته را اعلام خواهند کرد. این سخنان خوب است اما سوال این است که علت تاخیر بسیار در این زمینه چیست؟

آتش بی‌توجهی دولت‌ها به جنگل

آتش بی‌توجهی دولت‌ها به جنگل

همیشه وقتی یک آتش‌سوزی وسیع در پهنه‌های جنگلی کشورمان رخ می‌دهد، بحث‌هایی تکراری درباره لزوم تامین امکانات، بالگرد و بودجه مطرح می‌شود و نهادهای مختلف نیز تقصیر را بر گردن هم می‌اندازند و چند روز بعد از خاموش شدن آتش نیز همه‌چیز به فراموشی سپرده می‌شود.

مانیفست مجلس جوان

مانیفست مجلس جوان

اولین نطق رئیس مجلس شورای اسلامی در دوره یازدهم را می‌توان به‌نوعی مانیفست و خط‌مشی اصلی این دوره در چهارسال پیش‌رو قلمداد کرد.

گفتگو

بیشتر

پیشنهاد سردبیر

بیشتر

پیشخوان

بیشتر