jamejamonline
سیاسی عمومی کد خبر: ۸۱۵۵۴۲ ۱۹ تير ۱۳۹۴  |  ۱۲:۵۵

روحانی در راهپیمایی روز قدس :

ملت فلسطین به اهداف بلند خود خواهد رسید

رییس جمهوری اسلامی ایران که به جمع راهپیمایان روز جهانی قدس در تهران پیوسته ازحضور گسترده مردم تشکر کرد و گفت: آینده بسیار روشن است و مسلمانان از جمله ملت فلسطین با وحدت، انسجام ، مقاومت ، ایستادگی، جهاد و فداکاری به اهداف بلندشان خواهند رسید.

ملت فلسطین به اهداف بلند خود خواهد رسید

حجت الاسلام و المسلمین حسن روحانی روز جمعه در حالی که به خیل جمعیت راهپیمیایان پیوست، افزود: از ملت بزرگ ایران که دیشب تا صبح با شکوه تمام قدر را پاس داشتند و امروز در راهپیمایی روز جهانی قدس حضور یافته اند تشکر می کنم.

وی ادامه داد: آینده بسیار روشن است و مسلمانان از جمله ملت فلسطین با وحدت، انسجام ، مقاومت ، ایستادگی، جهاد و فداکاری به اهداف بلندشان خواهند رسید.

رییس جمهوری در تقاطع میدان فلسطین و خیابان انقلاب به جمع راهپیمایان پیوست .( ایرنا)

ارسال نظر
* نظر:
نام:
ایمیل:

یادداشت

بیشتر
سوء استفاده مکرون از مفهوم آزادی

سوء استفاده مکرون از مفهوم آزادی

اگر بخواهیم با منطق رئیس‌جمهور فرانسه به اتفاقات اخیر نگاه کنیم باید آن را به آزادی هتک حرمت مقدسات ادیان دیگر تعبیر کنیم البته باید در نظر داشته باشیم این هتک حرمت نمی‌تواند یکطرفه باشد، چرا که اگر مکرون توهین به اسلام را مصداق آزادی بیان معرفی کند باید اقدامات متقابل مسلمانان را نیز از مصادیق آزادی بیان بداند.

نشانه‌های قوه قضاییه فعال

نشانه‌های قوه قضاییه فعال

نکاتی در مورد دستورالعمل نحوه مقابله با ترک وظایف قانونی مدیران و کارمندان وجود دارد که باید به آن پرداخت‌.

الزامات اقناع افکار عمومی

الزامات اقناع افکار عمومی

رهبر عالیقدر انقلاب در دیدار با اعضای ستاد ملی مقابله با کرونا بر ضرورت اقناع افکار عمومی به منظور همراه‌سازی مردم در رعایت ضوابط و شیوه نامه‌های بهداشتی و دستورالعمل‌های صادره از سوی ستاد ملی مقابله با کرونا تأکید کردند.

گفتگو

بیشتر

پیشنهاد سردبیر

بیشتر