jamejamonline
بین الملل عمومی کد خبر: ۸۱۵۴۶۱ ۱۸ تير ۱۳۹۴  |  ۱۲:۱۰

سخنگوی نظامی گردان های شهید عزالدین قسام شاخه نظامی جنبش حماس از مجهز شدن مقاومت فلسطین به دو موشک پیشرفته جدید، خبر داد.

گردان های قسام به 2 موشک جدید مجهز شدند + عکس

ابو عبیده در سخنان خود در آستانه روز جهانی قدس تصریح کرد: دشمن صهیونیستی به زودی در جریان توانمندی های این دو نوع موشک قرار خواهد گرفت.

وی در این سخنان که در سالروز تجاوز نظامی رژیم صهیونیستی علیه غزه در سال 2014 میلادی ایراد شد، افزود: این تجاوز ثابت کرد که دشمن سست و متزلزل است و رو به قهقراء است.

سخنگوی نظامی گردانهای عزالدین قسام تاکید کرد: ساختار تفکر نظامی رژیم اسراییل در تجاوز اخیر خود ضربه هولناکی دریافت کرد و مشروعیت و آینده اش زیر سوال رفت.

وی خاطرنشان کرد: مقاومت هر روز به دستاورد جدیدی دست می یابد و واقعیت های جدیدی را در صحنه عمل پیاده می کند.

ابو عبیده از رژیم صهیونیستی خواست تا به محاصره نوار غزه پایان دهد زیرا در غیر این صورت، ضرباتی بسیار هولناک تر از آنچه که در نبرد «العصف المأکول» (جنگ 2014 غزه) مشاهده کرد، دریافت خواهد کرد.(العالم)

ارسال نظر
* نظر:
نام:
ایمیل:

یادداشت

بیشتر
حاج‌قاسم در حق فلسطین برادری کرد

حاج‌قاسم در حق فلسطین برادری کرد

امسال در حالی در آستانه روز قدس هستیم که تمام دنیا تحت تاثیر شرایط و اتفاقات بسیاری از جمله ویروس کرونا واقع شده و این مساله تمام دنیا را تحت‌الشعاع قرار داده‌است. در عین حال مردم فلسطین به جز کرونا با ویروس دیگری نیز درگیر هستند که همان اشغالگران صهیونیستی هستند.

هدف صهیونیسم اشغال مدینه است

هدف صهیونیسم اشغال مدینه است

صلاح زواوی، سفیر فلسطین در ایران در یادداشتی در جام جم آنلاین به مناسبت روز قدس نوشت: مطمئن هستم ما و کل مسلمانان برای مبارزه در دشتی جمع می شوند و رود بین حیفا و فلسطین پر از خون می شود حتی خاورمیانه پر از خون می شود و بعد این دولت جعلی به اتمام می رسد .

گفتگو

بیشتر
پیشنهاد سردبیر بیشتر