در این روزها در خیابان راه می‌روی و احساس می‌کنی یک چیزی چندان با چشمان تو مهربان نیست و آن چیز هم اشعه‌های تند خورشید است. با خود فکر می‌کنی که حالا چه کار کنم؟ من مجبورم در خیابان باشم، اما چشم‌هایم خیلی زود از این وضعیت خسته می‌شود. پس راه‌حل یک چیز است و آن هم یک عینک آفتابی شیک و زیباست.
کد خبر: ۸۱۴۷۲۸

اگر می‌خواهید عینک آفتابی بزنید، به طرح و مدل آن توجهی خاص داشته باشید. یک عینک مناسب با چهره شما می‌تواند زیبایی چهره‌تان را دوبرابر کند، اما عینک نامناسب فایده‌ای ندارد. امروز می‌خواهیم راجع به مدل عینک‌ها با شما صحبت کنیم تا شما راحت‌تر بتوانید مدل خوبی را برای خود انتخاب کنید.

گربه‌ای: عینکی شیک و کلاسیک. سال‌هاست به بازار عرضه شده و همواره از آن استقبال شده است. این عینک مناسب چهره‌های مربعی، قلبی و بیضی‌شکل است. به مدل آن توجه داشته باشید تا با چهره‌تان سازگار باشد. از خریدن مدل‌های بسیار باریک یا بیش از حد اغراق شده و غیرطبیعی اجتناب کنید.

خلبانی: عینکی قشنگ، متعلق به دهه‌های اخیر. این مدل عینک مناسب چهره‌های قلبی یا بیضی‌شکل است. قسمت پایین لنز عینک حالت مستطیلی پیدا می‌کند و به همین دلیل، مناسب چهره‌های گرد یا مربعی نیست.

مربعی: عینک مربعی و مستطیلی با چهره‌های بیضی یا قلبی سازگاری دارد. لنزهای عینک عریض‌اند و این باعث زیباتر شدن چهره‌ای می‌شود که در قسمت چانه باریک‌تر است.

گرد: مناسب صورت‌های قلبی، بیضی و مربعی است. انحنای قاب گرد، زاویه‌های شدید چهره‌های مربعی یا قلبی‌شکل را تعدیل می‌کند و همچنین چهره کشیده و بیضی‌شکل را نیز متناسب‌تر می‌کند، اما اگر چهره گرد و لپ‌های توپر دارید، به سراغ این نوع عینک نروید.

بزرگ: مناسب چهره‌های گرد و بیضی‌شکل است، زیرا این نوع چهره در قسمت پیشانی و چانه باریک‌تر و در قسمت وسط عریض‌تر است. عینک بزرگ بخشی از قسمت وسط چهره را می‌پوشاند و ناخودآگاه، چهره را باریک‌تر جلوه می‌دهد.

newsQrCode
ارسال نظرات در انتظار بررسی: ۰ انتشار یافته: ۰

نیازمندی ها