jamejamonline
ورزشی ورزش های توپی کد خبر: ۸۱۴۴۷۵   ۱۴ تير ۱۳۹۴  |  ۱۶:۱۱

با پیروزی تیم ملی والیبال استرالیا برابر صربستان، سقوط تیم روسیه به سطح دو رقابت های لیگ جهانی مسجل شد تا ناکامی‌های این تیم پرآوازه مسجل شود.

سقوط روسیه به سطح دو لیگ جهانی والیبال

آخرین بازی از گروه A رقابت های لیگ جهانی را تیم‌های ملی والیبال استرالیا و صربستان بعد از ظهر امروز یکشنبه برگزار کردند که در پایان تیم ملی استرالیا با حساب ۳ بر ۲ مهمان خود را شکست داد تا در سطح یک رقابت های لیگ جهانی ماندگار شود. این نتیجه سقوط روسیه به سطح دو لیگ جهانی را مسجل کرد.

تیم استرالیا که برای ماندن در سطح یک لیگ جهانی نیاز مبرمی به برد در این بازی داشت ست‌های اول، چهارم و پنجم به ترتیب با امتیازات ۲۵ بر ۲۲، ۲۵ بر ۲۱ و ۱۵ بر ۱۲ برنده شد و ست‌های دوم و سوم را ۲۵ بر ۲۲ و ۲۵ بر ۱۳ واگذار کرد.

استرالیا با این پیروزی ۵ امتیازی شد و در قعر جدول رده‌بندی گروه A باقی ماند. اما با توجه به اینکه در لیگ جهانی تعداد بردها بر امتیازات اولویت دارد استرالیا با وجود هم امتیاز بودن با روسیه (قعرنشین گروه B) به دلیل اینکه دو برد را در کارنامه خود ثبت کرد و روسیه تنها یک برد را در مسابقات امسال آن هم در تهران مقابل ایران کسب کرد سقوط روسیه به سطح دو لیگ جهانی مسجل شد و استرالیا در سطح یک باقی ماند.(مهر)

ارسال نظر
* نظر:
نام:
ایمیل:

یادداشت

بیشتر
این بازیکنان نمی دانند پیراهن چه تیمی را پوشیده اند!

این بازیکنان نمی دانند پیراهن چه تیمی را پوشیده اند!

من اگر بخواهم بی تعارف حرف بزنم باید بگویم بازیکنان جدید پرسپولیس هنوز نمی‌دانند پیراهن چه تیم بزرگی را پوشیده اند. بازیکن تازه وارد پرسپولیس باید بداند این تیم یک تیم معمولی نیست. شما نمی‌توانید و حق ندارید در پرسپولیس معمولی باشید!

پاندمی نارسیسم در پرسپولیس

پاندمی نارسیسم در پرسپولیس

پرسپولیس بیمار است. تشخیص این بیماری نیاز به آزمایش و معاینه ندارد، از همین دور و از قاب تلویزیون هم نشانه‌هایش قابل تشخیص است.

گفتگو

بیشتر

پیشنهاد سردبیر

بیشتر

نیازمندی ها