jamejamnashriyat
نشریات کلیک کد خبر: ۸۱۴۳۵۴   ۱۴ تير ۱۳۹۴  |  ۱۹:۰۰

سرویس ایمیل گوگل را می‌توان یکی از بهترین‌ها دانست که با ارائه ویژگی‌های کاربرپسند انتخاب خیلی‌هاست، اما اگر بخواهیم یکی از بهترین ویژگی‌هایش را برشماریم باید به قابلیت برگرداندن ایمیل فرستاده شده اشاره کنیم. در جیمیل این قابلیت وجود دارد که البته ممکن است خیلی‌ها از وجود آن مطلع نباشند.

حال پس از گذشت شش سال از ارائه نسخه بتای این قابلیت، گوگل در یک پست اعلام کرده ویژگی Undo Send بزودی به ویژگی رسمی این سرویس تبدیل خواهد شد.

پیش از این و در نسخه بتا، Undo Send تنها پنج ثانیه به شما فرصت می‌داد تا ایمیل مورد نظر را پس از فرستادن متوقف کنید، اما اکنون این کاربر است که می‌تواند زمانی بین 5، 10، 20 یا 30 ثانیه را برگزیند.

البته ویژگی مذکور فعلا روی موبایل جواب نمی‌دهد. هرچند گوگل بدون اشاره به زمان خاصی، اعلام کرده بزودی این امکان برای تلفن‌های هوشمند هم فراهم خواهد شد. پرسشی که در ذهن ایجاد می‌شود این است که چرا گوگل این قابلیت را برای این مدت طولانی در حالت بتا نگه داشت؟ گفتنی است خود سرویس ایمیل گوگل پنج سال از 2004 تا 2009 در حالت بتا قرار داشت.

ارسال نظر
* نظر:
نام:
ایمیل:

یادداشت

بیشتر
دم حامدها گرم!

دم حامدها گرم!

خوابمان نمی‌برد. چه مرضی داشتیم که بعد از یک عالمه پیاده‌روی در اردوی نظامی آخر دوره آموزشی خدمت خوابمان نمی‌برد را خدا می‌داند.

حادثه حماسه‌ ساز

حادثه حماسه‌ ساز

واقعه سال ۶۰ آمل و حمله گروهک تروریستی اتحادیه کمونیست‌ها نقطه‌عطفی در تاریخ تحرکات مسلحانه عناصر ضدانقلاب علیه جمهوری اسلامی ایران بود. بعد از پیروزی انقلاب‌اسلامی برخی مخالفان مشی مذهبی ساختار جدید سیاسی ایران، با توجه به نابه‌سامانی‌های موجود درصدد ایجاد آشوب برآمدند و تلاش کردند حداقل در برخی مناطق‌مرزی و حساس کشور قدرت عمل را به دست گیرند.

گفتگو

بیشتر
راه میانبر رشد کسب‌وکار

گفت‌وگو با دکتر علی رودگر، از پایه‌گذاران هک رشد کسب‌وکار در ایران که موجب رشد بسیاری از کسب‌وکارهای نوپا و بزرگ‌ مقیاس کشور شده است

راه میانبر رشد کسب‌وکار

پیشنهاد سردبیر

بیشتر
اسرار یک سکه مجازی

اگر از بیت‌کوین، ارزش آن، قوانین خرید و فروش و جزئیات دیگر آن خبر ندارید، این گزارش را بخوانید

اسرار یک سکه مجازی

غائله غربالگری

انتشار اخبار تایید نشده درباره حذف غربالگری اجباری با واکنش‌های مختلفی روبه‌رو شد

غائله غربالگری

پیشخوان

بیشتر