jamejamonline
جامعه عمومی کد خبر: ۸۱۳۸   ۰۸ ارديبهشت ۱۳۸۱  |  ۲۱:۲۶

سازمان تامین اجتماعی طرح پرداخت فرانشیز داروهای بیماران سرطانی نیازمند شیمی درمانی را اجرا می کند و با اجرای این طرح صددرصد هزینه های نسخ شیمی درمانی

این بیماران را که در حال حاضر از سوی حدود100 پزشک متخصص در کشور تجویز می شود تقبل می کند عضو هیات مدیره و قائم مقام مدیرعامل سازمان تامین اجتماعی درامور درمان ضمن بیان این مطلب اظهار کرد: بیمه ها و دولت طبق گزارش های رسمی به طورمتوسط تنها حدود40 درصد هزینه های درمان مردم را در مقیاس کلی می پردازند و شصت درصد باقیمانده را خود مردم تامین می کنند اما در چنین شرایطی در یازده ماهه ابتدای سال 80 ،بیش از530 هزار نفر بیمار بیمه شده به صورت رایگان در بیمارستان های تامین اجتماعی درمان شده اند.
ارسال نظر
* نظر:
نام:
ایمیل:

یادداشت

بیشتر
نقطه طلایی

نقطه طلایی

یک) عکس را خیلی وقت است گذاشته‌ام. جایی که همیشه جلوی چشمم باشد. پشت عکس، بابا با خودکار آبی و خط شکسته نستعلیق نوشته: «باغ اکبرآقا- نوروز۱۳۶۵ - با محمدمهدی جان».

معاملات ربوی و نظم عمومی

معاملات ربوی و نظم عمومی

مشاهدات عینی و نتایج حاصل از رصد فضاهای مجازی، حکایت از افزایش تبلیغات برای اعطای وام‌هایی دارد که سرمایه‌گذاران ناشناس روی اموال منقول و غیرمنقولی همچون ملک، خودرو، طلا، سکه، ارز و حتی سیمکارت به متقاضیان ارائه می‌کنند.

ویروس جهش‌یافته زیر ذره‌بین

ویروس جهش‌یافته زیر ذره‌بین

آخرین خبرها درباره تغییرات وضعیت کرونا در کشور از این حکایت دارد که این روزها ۹شهر خوزستان، در وضعیت قرمز قرار دارد و به‌تازگی هم اولین فرد مبتلا به ویروس جهش‌یافته انگلیسی در استان قزوین، جان خود را از دست داد.

گفتگو

بیشتر
پیشنهاد سردبیر بیشتر