jamejamonline
ورزشی کد خبر: ۸۱۱۵۸۹   ۰۵ تير ۱۳۹۴  |  ۱۲:۰۳

جام جم ورزشی: مدافع ملی پوش رئال مادرید با اینکه با مخالفت باشگاه با جدایی اش روبرو شده اما عزم خود را برای جدایی از این باشگاه جزم کرده است.

عزم راموس برای جدایی از رئال مادرید

به گزارش جام جم ورزشی ، باشگاه رئال مادرید با پیشنهاد 35 میلیون پوندی باشگاه منچستریونایتد مبنی بر جذب سرخیو راموس مخالفت کرد این در حالی است که این بازیکن همچنان برای جدایی از رئال مادرید اصرار دارد. دو عامل در تمایل شدید راموس برای جدایی دخیل است. نخست آنکه وی در منچستریونایتد دستمزد بیشتری خواهد گرفت و دوم اینکه وی به دلیل رفتارهای سران رئال که به او چندان اهمیت نمی دهند عصبانی است و به همین دلیل می خواهد از این باشگاه برود.

سرخیو راموس دستمزد خالص ۴ میلیون پوند را از این باشگاه در سال دریافت می‌کند و مدعی شده برای وی ارزشگذاری لازم صورت نمی‌گیرد. از سویی دیگر احتمال افزایش دستمزد وی تا مبلغ ۶.۵ میلیون پوند وجود دارد اما نارضایتی کلی سرخیو راموس از حضور در برنابئو بخاطر رفتار سران این باشگاه باعث شده منچستر یونایتد پیشنهاد ۳۵ میلیون پوندی و دستمزد خالص ۷.۸ میلیون پوندی را ارایه کند تا این بازیکن را به اولدترافورد ببرد.

ارسال نظر
* نظر:
نام:
ایمیل:

یادداشت

بیشتر
فوتبال، بازتابی از زندگی

فوتبال، بازتابی از زندگی

برای ما فوتبالی‌ها که از بچگی تا پیرانه‌سری با فوتبال زندگی کرده‌ایم، طبیعی است که فوتبال آمیخته با زندگی است و در تک‌تک سلول‌های بدن ما تنیده شده است.

بله! ما هم در این ورزشگاه بازی کردیم

بله! ما هم در این ورزشگاه بازی کردیم

 نیم قرن از عمر ورزشگاه آزادی می‌گذرد. اولین خاطره‌های من از این ورزشگاه به سال ۱۳۵۳ برمی‌گردد که برای تماشای بازی ایران و کره‌شمالی در مقدماتی جام‌جهانی ۱۹۷۴

AFC سیاست زده ترین کنفدراسیون دنیا

AFC سیاست زده ترین کنفدراسیون دنیا

 شاید این سوال اهالی فوتبال و به ویژه هواداران پرسپولیس بی جواب بماند که آیا مستحق‌تر از پرسپولیس برای میزبانی گروه E رقایت های لیگ قهرمانان وجود داشت؟

گفتگو

بیشتر

پیشنهاد سردبیر

بیشتر