jamejamonline
ورزشی کد خبر: ۸۱۰۳۴۰   ۳۱ خرداد ۱۳۹۴  |  ۱۷:۰۹

جام جم ورزشی: کاپیتان 23 ساله و البته محروم تیم ملی فوتبال برزیل تاوان سنگینی بابت محرومیت چهار جلسه ای اش می پردازد.

توپ طلا از دست نیمار افتاد

به گزارش جام جم ورزشی ، پس از سال ها سلطه کریستیانو رونالدو و لیونل مسی بر توپ طلای فوتبال دنیا نیمار برزیلی اصلی ترین گزینه ای شناخته می شد که می تواند توپ طلا را چنگ این دو نابغه پرتغالی و آرژانتینی دربیاورد. بسیاری پیش بینی می کردند نیمار در سال 2015 یکی از سه کاندیدای نهایی کسب توپ طلا باشد و در سال 2016 نیز آن را ببرد اما در واقع قرار نیست چنین اتفاقی بیفتد چرا که اخراج او در دیدار برزیل و کلمبیا و محرومیت چهار جلسه ای اش به دلیل ضربه ای که به بازیکن کلمبیا زد سرنوشت لوئیس سوارز سال گذشته را یادآوری می کند. سوارز فصل گذشته در لیورپول بسیار درخشید و جایزه برترین بازیکن فصل را برد اما در جام جهانی برزیل با گاز گرفتن شانه مدافع ایتالیا با محرومیتی طولانی مدت روبرو شد تا فیفا نیز به دلیل این بی اخلاقی نام وی را حتی در میان کاندیداهای ابتدایی کسب توپ طلا قرار ندهد.

به گزارش سایت گل اکنون نیمار وضعیت مشابهی دارد. کسی که تا همین هفته پیش در کنار رونالدو و مسی یکی از کاندیداهای کسب توپ طلا معرفی می شد دیگر هیچ جایی بین سه کاندیدای نهایی کسب توپ طلا نخواهد داشت. توپ طلا از دست نیمار افتاد. پیش بینی ها غلط از آب درآمد. او حداقل یک سال و نیم دیگر برای قرار گرفتن در میان سه کاندیدای نهایی کسب توپ طلای فیفا باید صبر کند.

ارسال نظر
* نظر:
نام:
ایمیل:

یادداشت

بیشتر
وداع تلخ با «آقا نادر»؛ مرد شماره یک اخلاق

وداع تلخ با «آقا نادر»؛ مرد شماره یک اخلاق

 نادر دست‌نشان متولد ۱۳۳۹‌ از نامداران فوتبال مازندران و پرافتخارترین بازیکن تیم نساجی مازندران بود که هم در دوران اوج و هم در دوران مربی‌گری، نزد همه کسانی که او را از نزدیک می‌شناختند، مرد اخلاق بود.

فوتبال، بازتابی از زندگی

فوتبال، بازتابی از زندگی

برای ما فوتبالی‌ها که از بچگی تا پیرانه‌سری با فوتبال زندگی کرده‌ایم، طبیعی است که فوتبال آمیخته با زندگی است و در تک‌تک سلول‌های بدن ما تنیده شده است.

بله! ما هم در این ورزشگاه بازی کردیم

بله! ما هم در این ورزشگاه بازی کردیم

 نیم قرن از عمر ورزشگاه آزادی می‌گذرد. اولین خاطره‌های من از این ورزشگاه به سال ۱۳۵۳ برمی‌گردد که برای تماشای بازی ایران و کره‌شمالی در مقدماتی جام‌جهانی ۱۹۷۴

گفتگو

بیشتر

پیشنهاد سردبیر

بیشتر