jamejamonline
ورزشی کد خبر: ۸۰۹۸۶۹   ۳۰ خرداد ۱۳۹۴  |  ۱۹:۰۳

جام جم ورزشی: روبین فن پرسی در آستانه جدایی از منچستریونایتد قرار داشت اما اکنون خبرهای دیگری به گوش می رسد.

فن پرسی در منچستریونایتد ماندنی شد؟

به گزارش جام جم ورزشی ، پس از سپری کردن یک فصل بد روبین فن پرسی مهاجم هلندی منچستریونایتد در آستانه جدایی از این تیم قرار داشت. لاتزیو، رم و حتی رئال مادرید مقاصد بعدی برترین گلزن سابق لیگ برتر انگلیس معرفی می شدند اما اکنون خبر می رسد این بازیکن تصمیم به ماندن در جمع شیاطین سرخ گرفته است. او نه تنها برای بازگشت به یونایتد و تبدیل شدن به همان مهاجم آماده و گلزن قبلی انگیزه دارد بلکه حمایت لوئیس فن خال سرمربی هلندی منچستریونایتد را هم پشت سر خود می بیند. فن پرسی گفته آنقدر با تجربه هست که بخواند بحران را پشت سر بگذارد و دوباره به برترین گلزن لیگ برتر انگلیس تبدیل شود.

فن پرسی در فصل گذشته فقط 10 گل زد این در حالی است که وین رونی دیگر مهاجم یونایتد نیز آمار خیلی بهتری نداشت و 14 مرتبه پایش به گلزنی باز شد.

البته هنوز شرایط فن پرسی مشخص نشده است. شاید در یونایتد بماند اما اگر جدا شود لاتزیو به احتمال نود درصد مقصد بعدی او خواهد بود.

منبع: سایت گل

ارسال نظر
* نظر:
نام:
ایمیل:

یادداشت

بیشتر
این بازیکنان نمی دانند پیراهن چه تیمی را پوشیده اند!

این بازیکنان نمی دانند پیراهن چه تیمی را پوشیده اند!

من اگر بخواهم بی تعارف حرف بزنم باید بگویم بازیکنان جدید پرسپولیس هنوز نمی‌دانند پیراهن چه تیم بزرگی را پوشیده اند. بازیکن تازه وارد پرسپولیس باید بداند این تیم یک تیم معمولی نیست. شما نمی‌توانید و حق ندارید در پرسپولیس معمولی باشید!

پاندمی نارسیسم در پرسپولیس

پاندمی نارسیسم در پرسپولیس

پرسپولیس بیمار است. تشخیص این بیماری نیاز به آزمایش و معاینه ندارد، از همین دور و از قاب تلویزیون هم نشانه‌هایش قابل تشخیص است.

گفتگو

بیشتر

پیشنهاد سردبیر

بیشتر

نیازمندی ها