jamejamonline
ورزشی کد خبر: ۸۰۸۶۲۳   ۲۶ خرداد ۱۳۹۴  |  ۱۰:۲۶

جام جم ورزشی: اسطوره فرانسوی باشگاه رئال مادرید زلاتان ابراهیموویچ را ستود

توصیف زیدان از زلاتانِ مغرور

به گزارش جام جم ورزشی ، زلاتان ابراهیموویچ به عنوان بازیکن بسیار مغرور و بداخلاقی شناخته می شود. اما زین الدین زیدان که گاهی اوقات با این ستاره سوئدی پاری سن ژرمن در ارتباط است می گوید غرور زلاتان چیز بدی نیست. زیدان در این رابطه می گوید: " مشکلی در شخصیت زلاتان وجود ندارد. اوهر چند خیلی مغرور است اما این اصلا مشکلی برای او نیست. شما فکر می کنید او خیلی مغرور است اما به محض اینکه با ارتباط برقرار می کنید زلاتان متفاوت و خوش قلبی را می بینید."

به گزارش سایت گل ،زیدان افزود:" زلاتان و کریستیانو رونالدو هر دو مغرور هستند اما هر تیمی آرزوی داشتن آنها را دارد. مردم زلاتان را مغرور خطاب می‌کنند اما این غرور آسیبی به او وارد نمی کند بلکه برعکس بسیار به سود او هم بوده است. درست مثل کریستیانو رونالدو که هر تیمی آرزو می کند که او را در اختیار داشته باشد."

ارسال نظر
* نظر:
نام:
ایمیل:

یادداشت

بیشتر
غافل از جوانگرایی

غافل از جوانگرایی

لیگ جهانی والیبال سال 1990 راه‌اندازی شد و در نوع خودش در ورزش جهان بی‌نظیر بود چون هیچ ورزشی در سطح دنیا لیگ نداشته مگر لیگ باشگاهی  اما این لیگ در رده ملی بود.

وداع تلخ با «آقا نادر»؛ مرد شماره یک اخلاق

وداع تلخ با «آقا نادر»؛ مرد شماره یک اخلاق

 نادر دست‌نشان متولد ۱۳۳۹‌ از نامداران فوتبال مازندران و پرافتخارترین بازیکن تیم نساجی مازندران بود که هم در دوران اوج و هم در دوران مربی‌گری، نزد همه کسانی که او را از نزدیک می‌شناختند، مرد اخلاق بود.

گفتگو

بیشتر

پیشنهاد سردبیر

بیشتر