jamejamonline
ورزشی کد خبر: ۸۰۸۶۲۳   ۲۶ خرداد ۱۳۹۴  |  ۱۰:۲۶

جام جم ورزشی: اسطوره فرانسوی باشگاه رئال مادرید زلاتان ابراهیموویچ را ستود

توصیف زیدان از زلاتانِ مغرور

به گزارش جام جم ورزشی ، زلاتان ابراهیموویچ به عنوان بازیکن بسیار مغرور و بداخلاقی شناخته می شود. اما زین الدین زیدان که گاهی اوقات با این ستاره سوئدی پاری سن ژرمن در ارتباط است می گوید غرور زلاتان چیز بدی نیست. زیدان در این رابطه می گوید: " مشکلی در شخصیت زلاتان وجود ندارد. اوهر چند خیلی مغرور است اما این اصلا مشکلی برای او نیست. شما فکر می کنید او خیلی مغرور است اما به محض اینکه با ارتباط برقرار می کنید زلاتان متفاوت و خوش قلبی را می بینید."

به گزارش سایت گل ،زیدان افزود:" زلاتان و کریستیانو رونالدو هر دو مغرور هستند اما هر تیمی آرزوی داشتن آنها را دارد. مردم زلاتان را مغرور خطاب می‌کنند اما این غرور آسیبی به او وارد نمی کند بلکه برعکس بسیار به سود او هم بوده است. درست مثل کریستیانو رونالدو که هر تیمی آرزو می کند که او را در اختیار داشته باشد."

ارسال نظر
* نظر:
نام:
ایمیل:

یادداشت

بیشتر
تزریق پیام ایستادگی، امید و نشاط

تزریق پیام ایستادگی، امید و نشاط

باعث خوشحالی و مسرت است که رهبر معظم انقلاب در جمع قهرمانان و سرمایه‌های ورزش کشور، همچون همیشه مدبرانه به بسیاری از مسائل و معضلات این حوزه اشاره کردند و با بیانات خود، برنامه اصلی دستگاه‌ های ورزشی کشور را طی سال‌های آتی ترسیم نمودند.

عملکرد پارالمپیکی‌ ها؛ عالی و درخشان

عملکرد پارالمپیکی‌ ها؛ عالی و درخشان

اگر شناختی از عملکرد کمیته ملی پارالمپیک طی دوره‌های قبل داشته باشیم به این جمع‌بندی می‌رسیم که تصمیم ستاد رقابت‌ های پارالمپیک توکیو برای دوره‌2020 این بود که اعزام ورزشکاران بر حسب قانون «کیفی‌ گرایی» باشد.

گفتگو

بیشتر

پیشنهاد سردبیر

بیشتر

نیازمندی ها