jamejamonline
ورزشی کد خبر: ۸۰۸۶۲۳ ۲۶ خرداد ۱۳۹۴  |  ۱۰:۲۶

جام جم ورزشی: اسطوره فرانسوی باشگاه رئال مادرید زلاتان ابراهیموویچ را ستود

توصیف زیدان از زلاتانِ مغرور

به گزارش جام جم ورزشی ، زلاتان ابراهیموویچ به عنوان بازیکن بسیار مغرور و بداخلاقی شناخته می شود. اما زین الدین زیدان که گاهی اوقات با این ستاره سوئدی پاری سن ژرمن در ارتباط است می گوید غرور زلاتان چیز بدی نیست. زیدان در این رابطه می گوید: " مشکلی در شخصیت زلاتان وجود ندارد. اوهر چند خیلی مغرور است اما این اصلا مشکلی برای او نیست. شما فکر می کنید او خیلی مغرور است اما به محض اینکه با ارتباط برقرار می کنید زلاتان متفاوت و خوش قلبی را می بینید."

به گزارش سایت گل ،زیدان افزود:" زلاتان و کریستیانو رونالدو هر دو مغرور هستند اما هر تیمی آرزوی داشتن آنها را دارد. مردم زلاتان را مغرور خطاب می‌کنند اما این غرور آسیبی به او وارد نمی کند بلکه برعکس بسیار به سود او هم بوده است. درست مثل کریستیانو رونالدو که هر تیمی آرزو می کند که او را در اختیار داشته باشد."

ارسال نظر
* نظر:
نام:
ایمیل:

یادداشت

بیشتر
صندلی ریاست به این 7 نفر نمی رسد

صندلی ریاست به این 7 نفر نمی رسد

کشوری که فوتبالش اساطیری همانند علی دایی و احمدرضا عابدزاده دارد چرا فردی دیگری را باید به عنوان رییس فدراسیون خود ببیند؟ حالا که برگزاری مجمع انتخاباتی فدراسیون فوتبال مهم ترین رویداد سال جاری به شمار می رود پاسخ به این سوال بسیار مهم است.

اسطوره نشد، اسطوره نیست

اسطوره نشد، اسطوره نیست

یکی از جذاب ترین فوتبالیست های تاریخ 45 ساله شد، فوتبالیستی که در دوران اوج خود حتی از فوق ستاره های گران قیمت دنیای فوتبال بیشتر محبوبیت داشت. امروز بکام در 45 سالگی هنوز محبوب است، محبوب و البته جذاب.

گفتگو

بیشتر

پیشنهاد سردبیر

بیشتر