jamejamonline
جامعه عمومی کد خبر: ۸۰۶۹۴۳   ۲۱ خرداد ۱۳۹۴  |  ۱۰:۳۸

مدیرعامل سازمان تامین اجتماعی خبر داد

پرداخت مستمری ماهانه 2700 میلیارد تومان

۱

مدیرعامل سازمان تامین اجتماعی گفت : این سازمان از ابتدای امسال تاکنون برای عمل به تعهدات خود در قبال بیمه شدگان و پرداخت مستمری ها 10 هزار میلیارد تومان هزینه کرده است و در حال حاضر ماهانه 2700 میلیارد تومان برای پرداخت مستمری های سازمان هزینه می شود.

پرداخت مستمری ماهانه 2700 میلیارد تومان

به گزارش جام جم آنلاین از سازمان تامین اجتماعی، دکتر سید تقی نوربخش در همایش روسای دفاتر اسناد پزشکی سازمان تامین اجتماعی افزود: همچنین امسال در حوزه درمان غیر مستقیم این سازمان بیش از 10 هزار میلیارد تومان به مراکز درمانی طرف قرارداد پرداخت می شود.

وی هزینه های پرداخت شده از سوی سازمان تامین اجتماعی به مراکز درمانی طرف قرارداد را از عوامل موثر بر اجرای موفقیت آمیز طرح تحول سلامت دانست و گفت: این پرداخت ها با بررسی و تایید دفاتر اسناد پزشکی سازمان انجام می شود و باید دقت و توجه لازم در پرداخت این هزینه ها صورت گیرد.

مدیرعامل سازمان تامین اجتماعی پایداری دستاوردهای اجرای طرح تحول سلامت را از مهمترین مسایل حوزه درمان کشور ارزیابی کرد و افزود: با توجه به هزینه هایی که برای اجرای این طرح صورت گرفته است جا دارد که بررسی و ارزیابی مناسبی داشته باشیم و به گونه ای اقدام کنیم که رضایتمندی پایدار در مردم ایجاد شود.

وی اظهار کرد: در کنار حفظ حقوق سازمان و رعایت قانون باید حقوق ذی نفعان و مراکز طرف قرار داد نیز مورد توجه باشد. مراکز طرف قرار داد به نمایندگی از سازمان تامین اجتماعی به بیمه شدگان خدمت رسانی می کنند و باید خواسته ها و دغدغه های آنان نیز مورد توجه قرار گیرد.

نوربخش یادآور شد: بر اساس بودجه سال 94 سازمان تامین اجتماعی، حدود 39 هزار میلیارد تومان حق بیمه وصول می شود. از این مبلغ حدود 13 هزار میلیارد تومان به حوزه درمان سازمان اختصاص می یابد.

مدیرعامل سازمان تامین اجتماعی با بیان اینکه اجرای طرح تحول سلامت زمینه ساز رفع مشکلات و رضایتمندی مردم در استفاده از خدمات درمانی است، گفت: وضعیت درمان کشور در شروع به کار دولت تدبیر و امید بسیار نامناسب بود و در شأن مردم و نظام نبود. برای اصلاح آن وضعیت و رفع مشکلات حوزه درمان کشور، درمان در اولویت اول دولت تدبیر و امید قرار گرفت و اراده تغییر و اصلاح مشکلات بوجود آمد.

وی با تاکید بر اینکه با اجرای طرح تحول نظام سلامت شاهد افزایش رضایتمندی مردم و کاهش چشمگیر مشکلات هستیم، افزود: برای اجرای این طرح هزینه های زیادی صرف شده است و سازمان های بیمه گر از جمله سازمان تامین اجتماعی برای اجرای موفقیت آمیز این طرح نهایت همکاری را داشته اند.

نوربخش در ادامه توجه بیشتر مسوولان ارشد کشور به سازمان تامین اجتماعی را فرصتی برای ارتقای خدمات این سازمان دانست و گفت: با اقدامات صورت گرفته در سازمان تامین اجتماعی اکنون توجه مسوولان کشور معطوف به مسائل بیمه های اجتماعی است و امیدوارم با جلب توجه مسوولان کشور شاهد بهبود وضعیت سازمان تامین اجتماعی و ارتقای خدمت رسانی این سازمان باشیم.

وی بر لزوم تجهیز منابع در سازمان تامین اجتماعی براساس اختیارات قانونی این سازمان تاکید کرد و افزود: در این زمینه تلاش می کنیم تا با تعامل سازنده و همکاری با ذی نفعان و شرکای اجتماعی سازمان عمل کنیم.

مدیرعامل سازمان تامین اجتماعی با اشاره به فشارهای اقتصادی که در مراحل پایانی مذاکرات علیه کشور اعمال می شود، گفت: سازمان تامین اجتماعی از شرایط اقتصادی کشور تاثیر می پذیرد و در این نبرد اقتصادی تمام عیار که علیه مردم ایران در جریان است، در سنگر اول این نبرد قرار دارد.

همایش روسای دفاتر اسناد پزشکی سازمان تامین اجتماعی چهارشنبه شب در این سازمان برگزار شد.

برای مشاهده سوابق بیمه با موبایل کلیک کنید.

ارسال نظر
* نظر:
نام:
ایمیل:
نظرات بینندگان
انتشار یافته: ۱
در انتظار بررسی: ۰
غیر قابل انتشار: ۰
حداد خمینی شهر
Iran (Islamic Republic of)
۱۲:۴۲ - ۱۳۹۴/۰۳/۲۱
به جا بود درآمد حاصله را هم بیان میكردید!!
۰
۰

یادداشت

بیشتر
آن 18 نفر در گوانتانامو

آن 18 نفر در گوانتانامو

ترم اول دانشجویی من در خوابگاه خصوصی گذشت، خوابگاهی که از خیلی جهات مثل تمام خوابگاه‌های دیگر بود.

شکست آلودگی با تعامل مدیران

شکست آلودگی با تعامل مدیران

هوای بسیاری از کلانشهرهای کشور آلوده و ترافیک همچنان از مشکلات اصلی شهروندان است. با این حال در چند روز اخیر خبرها از کاهش ۱۰درصدی ترافیک صبحگاهی و ۱۳تا ۱۵درصدی ترافیک عصرگاهی در کلانشهر تهران حکایت دارد؛ اتفاقی که اگر تداوم داشته باشد می‌تواند به بهبود کیفیت زندگی در کلانشهری مانند تهران منجر شود زیرا کاهش ترافیک از آلودگی‌هوای تهران می‌کاهد و در بهبود سلامت‌روان شهروندان نیز بی‌تاثیر نیست.

دفاع از محیط‌ زیست با تفنگ پلاستیکی!

دفاع از محیط‌ زیست با تفنگ پلاستیکی!

«سلاح محیط‌ بانان پلاستیکی است و آنها نمی‌توانند در برابر شکارچیان متخلف از آن استفاده کنند.» روایت‌هایی که در ادامه می‌آید این حقیقت تلخ را بیشتر آشکار می‌کند.

گفتگو

بیشتر

پیشنهاد سردبیر

بیشتر

نیازمندی ها