jamejamonline
سیاسی مجلس کد خبر: ۸۰۵۴۵۷ ۱۷ خرداد ۱۳۹۴  |  ۱۲:۵۳

در تذکر به رئیس جمهور مطرح شد

یارانه اقشار ضعیف افزایش یابد

نماینده مردم سقز و بانه در تذکری به رئیس جمهور ضمن انتقاد از افزایش ۴۰ درصدی قیمت بنزین، گاز و گازوئیل خواستار افزایش یارانه نقدی اقشار ضعیف شد.

یارانه اقشار ضعیف افزایش یابد

در پایان جلسه علنی مجلس شورای اسلامی، تذکرات شفاهی نمایندگان به مسئولان اجرایی کشور بیان شد.

محسن بیگلری نماینده مردم سقز و بانه در تذکری به رئیس جمهور گفت: افزایش ۴۰ درصدی قیمت بنزین، گاز و گازوئیل در یک شب مردمی را که برای امرار معاش روزانه خود نیز دچار مشکل هستند، با سختی های دوچندانی روبرو کرده است. وی خواستار افزایش یارانه نقدی اقشار ضعیف شد.

بیگلری در تذکری خواستار استیضاح وزیر ورزش شد و گفت: تا امروز فکر می کردیم باید واژه جوانان از وزارت ورزش و جوانان حذف شود، اما متاسفانه امروز شاهدیم وزارت ورزش به وزارت برخی رشته های ورزشی در برخی استانها تبدیل شده است.

وی همچنین در تذکری به وزیر تعاون، کار و رفاه اجتماعی از عدم حل مشکل بیکاری جوانان انتقاد کرد و گفت: جوانان ما بر اثر بیکاری دچار افسردگی شده اند.(مهر)

ارسال نظر
* نظر:
نام:
ایمیل:

یادداشت

بیشتر
دولت تجدیدنظر کند

دولت تجدیدنظر کند

محسن فخری‌ زاده، مرد درجه‌ یک صنعت‌ هسته‌ای کشور بود که در گسترش آموزش و پژوهش در ایران و تشکیل هسته‌های علمی نقش اساسی بر عهده داشت.

تلاش دشمن برای حذف چهره‌های تاثیر‌گذار

تلاش دشمن برای حذف چهره‌های تاثیر‌گذار

رژیم صهیونیستی از ابتدای تاسیس تا‌کنون یک هدف ثابت را در کنار مجموعه اهداف دیگر خود پیگیری می‌کند و آن حذف برخی افرادی است که ممکن است در دراز‌مدت برای اسرائیل به نحوی خطر‌آفرین باشند.

ضرورت واکنش کوبنده ایران

ضرورت واکنش کوبنده ایران

رژیم صهیونیستی در گذشته اعلام کرده بود قصد ترور یکی از دانشمندان و چهره‌های تاثیرگذار علمی کشورمان را دارد، بنابراین چنین تروری از قبل در برنامه موساد بوده است.

گفتگو

بیشتر

پیشنهاد سردبیر

بیشتر