jamejamonline
ورزشی کد خبر: ۸۰۳۹۱۹   ۱۱ خرداد ۱۳۹۴  |  ۱۹:۰۰

جام جم ورزشی: سری آ ایتالیا شب گذشته با برتری بازیکنان آرژانتینی در زمینه گلزنی پایان یافت.

فوتبال ایتالیا در تسخیر گلزنان آرژانتینی

به گزارش جام جم ورزشی ، از چهار گلزن برتر سری آ ایتالیا در این فصل سه بازیکن آرژانتینی هستند. عنوان آقای گلی این فصل از رقابت های سری آ ایتالیا که شب گذشته پایان یافت به طور مشترک به دو بازیکن رسید. مائورو ایکاردی مهاجم آرژانتینی اینترمیلان شب گذشته در آخرین بازی تیمش دراین فصل مقابل ساسولو دو گل زد تا تیمش در مجموع چهار بر سه به پیروزی برسد. این دو گل ایکاردی را 22 گله کرد و به صدر جدول گلزنان رساند. در سوی دیگر لوکا تونی مهاجم ایتالیایی هلاس ورونا در تساوی دو بر دو تیمش یوونتوس یک گل زد تا او هم 22 گله شود. بدین ترتیب عنوان آقای گلی سری آ ایتالیا به طور مشترک به تونی و ایکاردی می رسد.

لوکا تونی مهاجم هلاس ورونا:

اما رد رده دوم برترین گلزنان این فصل سری آ ایتالیا باز هم یک آرژانتینی قرار دارد. کارلوس توس مهاجم آرژانتینی یوونتوس نیز دراین فصل 20 گل زده است.

در رده سوم برترین گلزنان سری A قرار دارد. هموطن او گونسالو هیگواین در ناپولی هم در 37 بازی 18 گل زده است و در رده چهارم جدول گلزنان سری A قرار دارد. هیگواین دو گل از این گل‌ها را در شکست 4 بر 2 شب گذشته ناپولی برابر لاتزیو زد.

ارسال نظر
* نظر:
نام:
ایمیل:

یادداشت

بیشتر
خاطره شیرین گوچی و کره‌جنوبی

خاطره شیرین گوچی و کره‌جنوبی

وقتی حرف بازی ایران و کره‌جنوبی پیش می‌آید، ناخواسته یاد سال 2014 و آن بازی نوستالژیک اولسان می‌افتم که رضا قوچان‌ نژاد دروازه‌ حریف را باز کرد.

گفتگو

بیشتر

پیشنهاد سردبیر

بیشتر

نیازمندی ها