jamejamsima
سیما فیلم و سریال کد خبر: ۸۰۳۱۲۴   ۰۹ خرداد ۱۳۹۴  |  ۱۱:۲۹

حسام نواب صفوی بازیگر سینما و تلویزیون که وکیل نیز هست اعلام کرد پیگیر شکایت بازیگران از کسانی که از نام آنها در فضای مجازی سوءاستفاده کرده‌اند، است.

سوءاستفاده اینترنتی از نام بازیگران و شکایت حسام نواب صفوی

حسام نواب صفوی بازیگر سینما و تلویزیون که این روزها در حال بازی در سریال «معمای شاه» به کارگردانی محمدرضا ورزی است، گفت: روزهای پایانی بازی من در نقش شهید نواب صفوی در این سریال است و طی چند روز آینده صحنه های پایانی زندگی شهید نواب صفوی جلوی دوربین می‌رود.

وی تاکید کرد: بازی من در بخش های زندان قصر تمام شده و در حال حاضر مشغول بازی در سکانس هایی هستیم که لوکیشن آن در شهرک غزالی است.

این بازیگر که فعالیت های حقوقی خود در عرصه وکالت را ادامه می دهد، بیان کرد: با توجه به اینکه مدتی درگیر بازی در سریال «معمای شاه» بودم، نتوانستم مسائل حقوقی سوءاستفاده از نام هنرمندان در فضای مجازی را دنبال کنم. اما به زودی این مساله را پیگیری خواهم کرد.

حسام نواب صفوی

وی ادامه داد: در حال حاضر تعداد زیادی از بازیگران و ورزشکاران به موسسات حقوقی مراجعه می‌کنند و نسبت به نشر اکاذیب درباره زندگی شخصی خود در فضای مجازی و یا سوءاستفاده از اسامی آنها شکایت می کنند که باید تلاش کنیم به این مساله سامان دهیم.

نواب صفوی در پایان تاکید کرد: با صحبت هایی که از قبل با بخش دادرسی جرایم اینترنتی داشتیم، تعدادی از افراد خاطی شناسایی شده و به زودی دستگیر می شوند. (خبرگزاری مهر)

ارسال نظر
* نظر:
نام:
ایمیل:

یادداشت

بیشتر
طالبان باید خودش را ثابت کند

طالبان باید خودش را ثابت کند

اخباری که از افغانستان درباره عملکرد طالبان می‌رسد نشانگر این است که بیشتر باید درباره این جریان تامل کرد و به عبارتی هنوز برای قضاوت درباره این‌که آیا ماهیت این گروه تغییر کرده و طالبان امروز با طالبان دیروز فرق می‌کند زود است.

بازدارندگی منطقه‌ای

بازدارندگی منطقه‌ای

ایران با پیوستن به سازمان همکاری‌ های شانگهای به عضویت پیمان بسیار مهمی درآمد که به لحاظ اقتصادی، سیاسی، فرهنگی، اجتماعی و همچنین نظامی می‌تواند بسیار در منطقه تاثیرگذار باشد.

گفتگو

بیشتر

پیشنهاد سردبیر

بیشتر

پیشخوان

بیشتر

نیازمندی ها