وزیر نفت با بیان اینکه وضعیت قیمت و سهمیه های بنزین تا پایان هفته جاری در دولت تعیین تکلیف می شود گفت: همه گزینه ها روی میز دولت است.
کد خبر: ۸۰۰۹۱۵
زنگنه: تعیین تکلیف قیمت بنزین تا آخر هفته

بیژن زنگنه امروز در جمع خبرنگاران و در حاشیه برگزاری نشست جامعه مهندسین اسلامی درباره آخرین وضعیت قیمت گذاری و یا اعمال تغییرات جدید سهمیه بنزین خودروها گفت: مردم ۲ تا ۳ روز صبر کنند.

وی با اعلام اینکه پیش بینی می شود تا پایان هفته جاری وضعیت بنزین در دولت تعیین تکلیف شود، درباره احتمال لغو سهمیه بندی بنزین و عرضه بنزین تک ترخی اظهارداشت همه گزینه ها روی میز دولت است.

علاوه بر این در حاشیه برگزاری نشست جامعه اسلامی مهندسین اسلامی برخی اعضای این تشکل هم از وزیر نفت درباره سیاست های جدید قیمتی بنزین در دولت سئوال پرسیدند که زنگنه وزیر نفت به هیچ یک از این سئوال ها پاسخی نداد. (مهر)

ارسال نظرات در انتظار بررسی: ۰ انتشار یافته: ۳
اس و پاس
Iran, Islamic Republic of
۲۱:۳۱ - ۰۲ خرداد ۱۳۹۴
۰
۰
خوش بحالت كه جیبات پر و دلت از نداری نمیلرزه، حالا هم برای مردم تعیین تكلیف می كنی.
نرم افزار موبایل
-
۲۱:۴۳ - ۰۲ خرداد ۱۳۹۴
۰
۰
جوابی ندارد كه بدهد ! ایشان كه به یك كارمند تحت امر خود ماهیانه ۱۰۰ میلیون حقوق می دهدباید هم كه كم بیاورند و از جیب ملت بدبخت بكشندبا افزایش قبض گاز ،قیمت بنزین و فرآورده های نفتی وهمراهی تدبیر وامید با شیب ملایم !آقایان بی تدبیر و ناامید كننده از تدبیرشما دیگر حالمان بد می شود كمی هم به فكر مردم باشید و فقط كمی راست بگوئید.
وطن
Iran, Islamic Republic of
۰۹:۲۸ - ۰۳ خرداد ۱۳۹۴
۰
۰
وزیری كه خبری از وزارت خانه اش ندارد و توان تصیم گیری هم برایش غیر ممكن است

نیازمندی ها