jamejamsima
سیما گفتگو محور کد خبر: ۸۰۰۳۳۵   ۰۱ خرداد ۱۳۹۴  |  ۱۷:۰۳

برنامه « انتهای الوند» خاطرات نوستالژیک بینندگان و هنرمندان از برنامه‌های خاطره‌انگیز را زنده می‌کند.

«انتهای الوند» نوستالژیک‌ها را زنده می‌کند

برنامه «انتهای الوند» به تهیه‌کنندگی مجتبی رنجبر در شبکه دو سیما تهیه شده و با اجرای سهیل محزون از روز جمعه - 1 خرداد ماه - ساعت 20:45 دقیقه پخش می‌شود.

برنامه «انتهای الوند» فقط روزهای جمعه پخش می‌شود. این برنامه در 52 قسمت به معرفی برنامه‌ها و فعالیت گروه‌های برنامه ساز شبکه دو می پردازد.

«انتهای الوند» با هدف ارتباط مستقیم با اقشار مختلف مردم تولید خواهد شد و در هر قسمت با گروه‌های برنامه‌ساز، بازیگران، مجریان شبکه و .. همراه می‌شود و با تدارک گفت‌وگوهای صمیمانه و پخش تصاویر متنوعی سعی دارد تماشاگر را نسبت به آنچه خواهد دید مشتاق‌تر کند.

همچنین این برنامه در بخش‌های مختلف به ارائه گزارش‌های تصویری از برنامه‌ها و پخش سکانس های برتر ، پشت صحنه برنامه‌ها، نماهنگ و مصاحبه با گروه برنامه ساز می پردازد و در مورد برنامه های در حال پخش و همچنین خاطره انگیز گذشته با مخاطبان همراه شده و نظرات آنها را جویا می‌شود.

گفت‌وگو با عوامل تولید و هنرمندان برنامه های نوستالژیک و دلایل موفقیت آنها در جذب مخاطب از دیگر بخش‌های «انتهای الوند» است.

در برنامه «انتهای الوند» یک مجری پیشکسوت نیز سهیل محزون را در اجرای برنامه همراهی خواهد کرد. (ایسنا)

ارسال نظر
* نظر:
نام:
ایمیل:

یادداشت

بیشتر
سامانه‌ حمایت از خانواده زندانیان

سامانه‌ حمایت از خانواده زندانیان

در برنامه تحولی قوه‌ قضاییه، رسیدگی به امور خانواده زندانیان به عنوان یک اولویت مورد توجه متولیان است و این مهم موجب شده سازمان زندان‌ها و اقدامات تأمینی و تربیتی کشور، یکی از مأموریت‌های محوری خود را به مساله رسیدگی به امور خانواده زندانیان اختصاص دهد و در این مسیر برنامه و امکاناتی را در دستور کار دارد.

دستمان پر است

دستمان پر است

با توجه به بازدیدی که چند روز گذشته از سوی کمیسیون امنیت ملی و انرژی مجلس از مراکز هسته‌ای کشورمان صورت گرفت باید به این نکته مهم اشاره کنم که اگر اسرائیل یا آمریکا دست به ترور و به شهادت رساندن دانشمندان هسته‌ ای کشورمان می‌زنند، به این معنی است که به دانش هسته‌ای آن هم به شکل تمام و کمال آن دست یافته‌ایم و همین موضوع یعنی منابع انسانی و دانشمندان هسته‌ای کشورمان برگ برنده جمهوری اسلامی هستند.

چه پیامی را به غرب می‌فرستیم؟

چه پیامی را به غرب می‌فرستیم؟

پس از وقوع حادثه روز یکشنبه ۲۲فروردین در تاسیسات‌ هسته‌ ای نطنز و در شرایطی که افکار عمومی در انتظار اتخاذ موضعگیری محکم و قاطع مسؤولان بود، مشاور رئیس‌جمهور در اظهارنظری در فضای مجازی نوشت: «آیا باید پاسخ قطع برق در نطنز را با قطع مذاکرات در وین داد؟»

گفتگو

بیشتر

پیشنهاد سردبیر

بیشتر
وضعیت قرمز گیشه

سینما سال جدید را هم با بحران شروع کرده و ظاهرا مردم هنوز رغبتی به فیلم دیدن ندارند

وضعیت قرمز گیشه

پیشخوان

بیشتر