jamejamonline
ورزشی کد خبر: ۷۹۹۵۶۶   ۲۹ ارديبهشت ۱۳۹۴  |  ۲۱:۰۴

جام جم ورزشی: سسک فابرگاس برترین گلساز این فصل از رقابت های لیگ برتر انگلیس بود.

فابرگاس، سلطان پاس گل لیگ برتر انگلیس

به گزارش جام جم ورزشی ، در روزی که چلسی قهرمان این فصل از رقابت های لیگ برتر انگلیس سه بر صفر از وست بروم شکست خورد سسک فابرگاس هافبک تیم چلسی به دلیل پرت کردن عمدی توپ به سر بازیکن حریف اخراج شد تا شانس آخرین بازی تیمش در این هفته مقابل ساندرلند را از دست بدهد. بدین ترتیب او که برترین پاسور این فصل لیگ برتر بود نمی تواند رکورد خود در زمینه گلسازی را بهبود ببخشد چرا که این رکورد در دستان تیه ری هانری اسطوره فرانسوی باشگاه آرسنال است که در فصل 2003-2002 20 پاس گل داد. فابرگاس تنها دو پاس گل دیگر با این رکورد فاصله داشت اما به این هدف بسیار بزرگ نرسید.

فابرگاس به دلیل خطایی که در دیدار با وست بروم انجام داد به سه جلسه محرومیت از همراهی تیمش روبرو شد.

ارسال نظر
* نظر:
نام:
ایمیل:

یادداشت

بیشتر
عملکرد پارالمپیکی‌ ها؛ عالی و درخشان

عملکرد پارالمپیکی‌ ها؛ عالی و درخشان

اگر شناختی از عملکرد کمیته ملی پارالمپیک طی دوره‌های قبل داشته باشیم به این جمع‌بندی می‌رسیم که تصمیم ستاد رقابت‌ های پارالمپیک توکیو برای دوره‌2020 این بود که اعزام ورزشکاران بر حسب قانون «کیفی‌ گرایی» باشد.

نقطه‌ای که آن نیزه گذاشت

نقطه‌ای که آن نیزه گذاشت

وقتی در مورد ورزش معلولان مطالعه می‌کنید یک بند میان اهداف آن وجود دارد که برداشت سطحی از یک ورزش همگانی است: بالابردن امید به زندگی در معلولان! بله، همه ما می‌دانیم معلولی که به صورت عمومی از رخوت آسایشگاه و عزلت خانه بیرون می‌آید و ورزش می‌کند به‌جز ترشح هورمون‌های امیدبخش و انگیزه‌های رو به جلویی که دارد، وقتی می‌بیند می‌تواند ضعف جسمی خود در برخی حرکات را با توانمندی در حرکات دیگر جبران کند، می‌فهمد زندگی به نقطه پایان نرسیده است، اما این تمام ماجرا نیست.

گفتگو

بیشتر

پیشنهاد سردبیر

بیشتر

نیازمندی ها