آتنه فقیه نصیری بازیگر سینما و تلویزیون که این شب ها سریال «شمعدونی» را روی آنتن شبکه سه سیما دارد گفت: قصد دارم بعد از سریال« شمعدونی» مجدداً برای مدتی نامعلوم در هیچ یک از مدیوم های سینما و تلویزیون حضور نداشته باشم و شاهد نتایج خوبی باشم که بازی در سریال «شمعدونی» برایم به ارمغان آورده است.
کد خبر: ۷۹۹۴۸۹
کناره گیری «آتنه فقیه نصیری» از بازیگری برای مدتی نامعلوم
بازیگر فیلم سینمایی «مزرعه پدری» افزود: من حدود یک سال و نیم درگیر ساخت سریال «شمعدونی» بودم و علیرغم همه پیشنهادهایی که برای بازی در فیلم ها و سریال های مختلف طی این مدت به دستم می رسید به دلیل سنگینی این پروژه و خسته بودن خودم، هیچ یک از آن ها را نپذیرفتم.

بازیگر سریال مبوب «خانه سبز» ادامه داد: من در ابتدای امر و زمانی که فیلمنامه «شمعدونی» را مطالعه می کردم انتظار استقبال خوب مخاطبان را با این اثر داشتم اما فکر نمی کردم که این سریال با چنین استقبال وسیعی از سوی مخاطبان روبرو شود. این روزها شاهد موفقیت بسیار زیاد این سریال هستم و بازخوردهای بسیار خوبی در سطح جامعه از این اثر گرفته ام.

وی که در این سریال تلویزیونی نقش «زهره» مادر خانواده را به عنوان یک شخصیت کلیدی و محوری بازی می کند در رابطه با چگونگی ایفای این نقش گفت: من این نقش را دوست دارم و با آنکه هیچ گونه شباهتی میان خودم و کاراکتر «زهره» نمی بینم دوست داشتم که در این موقعیت قرار بگیرم و خوشبختانه با همکاری و راهنمایی های خوب سروش صحت توانستم از عهده ایفای این نقش به درستی برآیم. خوشبختانه من در زندگی شخصی ام چنین مشکلاتی ندارم. اما ایفای نقش شخصیتی که دچار مشکلاتی حاد درون خانواده اش شده است برایم بسیار جذاب بود و به همین دلیل بازی در این اثر تلویزیونی را پذیرفتم.

این بازیگر ادامه داد: در این سریال مشکلات و ناهنجاری‌های اجتماعی به ویژه مشکلات شهری و شهروندی به زبان طنز مورد انتقاد قرار می‌ گیرد و با مسائل زیادی شوخی می شود البته خوشبختانه جنس شوخی های این سریال «هجو» نیست و ضمن برقرار کردن یک ارتباط خوب با مخاطبان می‌تواند تأثیرات مثبتی را برای جامعه به همراه داشته باشد. یکی از نکات مثبت این سریال انگشت گذاشتن روی موضوعات و مسائل روز جامعه است و از این رو می تواند افراد بیشتری را با خود وادار به تعامل کند. (سینماپرس)

ارسال نظرات در انتظار بررسی: ۰ انتشار یافته: ۳
علی تهرانی
Iran, Islamic Republic of
۲۰:۰۲ - ۰۲ خرداد ۱۳۹۴
۰
۰
عزیزانی كه با نام (علی تهرانی 1تا..... )مطالب خودشان را درج میكنند .بنظرمن كار شایسته ایی نمیكنند .بهتره خودشان مستقل با نام مستقل مطالبشون را درج كنند تا من هم از خواندن آنها لذت ببرم ورای بدهم .هجو كردن نظرات من وازطرف من كار قشنگی نیست.من آنقدر معروف نیستم الا یك كاربر معمولی كه افتخار میكنه در جام جم كامنت داره.باتشكر
علی تهرانی
Iran, Islamic Republic of
۱۳:۱۲ - ۰۴ خرداد ۱۳۹۴
۰
۰
بنازم به سایت جام جم كه همه را جمع كرده اینجا وبدور از هرگونه هیاهو وكشمكش وجاروجنجال ودر كمال آسایش داره سرویس میده .دست مریضاد ایول .من سایت خوب وبسیار زیبای جام جم را دوست دارم .
علی تهرانی
Iran, Islamic Republic of
۱۰:۰۴ - ۰۵ خرداد ۱۳۹۴
۰
۰
باسلام:عرایض بنده جدی بود دركمال مزاح .از سایت باكلاس وبه روز جام جم قدردانی میكنم وافتخار میكنم كه هرروز صبح كه برمیخیزم درمحل كارم سایت شما اولین سایت من میباشد.كه ازخواندن مطالب آن كلی شاد میشوم ونیروی
مثبت میگیرم .بالابودن مخاطبان شما نشانه خوب بودن سایت شماست.برای شما عزیزان آشناآرزوی موفقیت دارم.

نیازمندی ها