jamejamsima
سیما گفتگو محور کد خبر: ۷۹۷۳۹۹ ۲۲ ارديبهشت ۱۳۹۴  |  ۱۷:۵۸

فقیهه سلطانی بازیگر سینما و تلویزیون و همسرش جلال امیدیان کاپیتان سابق تیم ذوب‌آهن سه شنبه، ۲۲ اردیبهشت مهمان برنامه «خوبی از خودتونه» می‌شوند.

حضور بازیگر زن و همسر فوتبالیستش در «خوبی از خودتونه»
سمانه فراهانی تهیه کننده «خوبی از خودتونه» در این زمینه گفت: این برنامه نخستین پاگشای رسانه‌ای بازیگر فیلم «روسری آبی» است که به تازگی خبر ازدواجش را منتشر کرده است.

وی افزود: با فقیهه سلطانی و جلال امیدیان درباره ازدواج و حال خوب همسفر شدنشان با یکدیگر گفتگو خواهیم کرد.

http://media.mehrnews.com/d/2015/05/12/4/1691905.jpg

فراهانی یادآور شد: این برنامه در قالب آیتم «خوش خبر باشی» تازه‌ترین رخدادهایی را که موجب شادی و به وجود آمدن احساس خوب در مخاطبان می‌شود، مورد بررسی قرار می‌دهد و مثل همیشه «یک پیشنهاد» ویژه هم برای مخاطبان خود خواهد داشت.

«خوبی از خودتونه» کاری از گروه امور اجتماعی شبکه دو است که سه‌شنبه، چهارشنبه و پنجشنبه هر هفته از ساعت ۲۱ و با اجرای شهرام شکیبا روی آنتن شبکه دو می‌رود. (مهر)

ارسال نظر
* نظر:
نام:
ایمیل:

یادداشت

بیشتر
پایان تعهدات یکطرفه

پایان تعهدات یکطرفه

اقدام اخیر مجلس شورای اسلامی در تصویب دو فوریت طرح اقدام راهبردی برای لغو تحریم‌ها، گامی مثبت و مهم در جهت برداشتن محدودیت‌های فعالیت‌های هسته‌ای است.

پاسخ ایران قطعی است

پاسخ ایران قطعی است

گرچه ترامپ و نتانیاهو سعی دارند در برهه حساس و سرنوشت‌ساز فعلی، قواعد منازعه و توازن قوا در منطقه را به سود اهداف خود بر‌هم بریزند، اما هوشیاری ایران و جبهه مقاومت اجازه چنین اقدامی را به آنها نمی‌دهد.

دولت تجدیدنظر کند

دولت تجدیدنظر کند

محسن فخری‌ زاده، مرد درجه‌ یک صنعت‌ هسته‌ای کشور بود که در گسترش آموزش و پژوهش در ایران و تشکیل هسته‌های علمی نقش اساسی بر عهده داشت.

گفتگو

بیشتر

پیشنهاد سردبیر

بیشتر

پیشخوان

بیشتر