jamejamonline
اقتصادی عمومی کد خبر: ۷۹۶۶۵۹   ۲۰ ارديبهشت ۱۳۹۴  |  ۱۹:۲۶

قائم‌ مقام وزیر راه و شهرسازی گفت: سازندگان و انبوه سازان مسکن مهر تا پایان اردیبهشت مهلت دارند، تسهیلات ۳۰ میلیون تومانی دریافت کنند.

آخرین مهلت دریافت وام ۳۰ میلیونی مسکن مهر

احمد اصغری‌ مهرآبادی در گفتگو با پایگاه خبری وزارت راه و شهرسازی با بیان اینکه ادارات کل راه و شهرسازی و مدیریت شعب بانک‌های استانی باید پیگیر پرداخت تسهیلات افزایش یافته باشند، گفت: پیمانکاران هم باید این موضوع را پیگیری و تسهیلات را دریافت کنند.

وی افزود: به استان‌ها اعلام شده است اگر سازندگانی که در اولویت هستند تا پایان اردیبهشت برای دریافت تسهیلات اقدام نکنند این سهمیه به سایر پروژه‌ها و اشخاص اختصاص یابد.

قائم‌ مقام وزیر راه و شهرسازی همچنین درباره عملکرد وزارت نیرو اظهار داشت: به گفته مسئولان وزارت نیرو ، علت تکمیل نشدن خدمات این وزارت در مسکن مهر ، نداشتن اعتبارات است.

اصغری مهرآبادی گفت: وزیر راه و شهرسازی دستور داده است از محل فروش اراضی این وزارتخانه به وزارت نیرو کمک شود و دیگر وزارتخانه‌های متولی از جمله وزرات نیرو، نفت و آموزش و پرورش در قانون موظف شده‌اند خدمات زیربنایی و روبنایی را تامین کنند.

به گفته مهرآبادی ، برای تامین این خدمات فروش اراضی پیش‌بینی شده است و بخشی از این خدمات از جمله مدارس و کلانتری‌ها را از منابع وزارت راه و شهرسازی تامین مالی کردیم. (خبرگزاری صداوسیما)

ارسال نظر
* نظر:
نام:
ایمیل:

یادداشت

بیشتر
معیشت،‌ در صدر اولویت‌ ها

معیشت،‌ در صدر اولویت‌ ها

با توجه به موج گرانی کالاهای اساسی و تورم‌های بی‌ سابقه در چند سال اخیر و همچنین رشد اقتصادی کشورمان که در یک دهه اخیر نزدیک به صفر بوده‌است، قدرت خرید مردم و خانوارهای ایرانی به‌ شدت کاهش یافته و سفره آنها نیز کوچک‌تر شده‌است.

توسعه تجارت از طریق دیپلماسی اقتصادی

توسعه تجارت از طریق دیپلماسی اقتصادی

دولت یازدهم و دوازدهم تمام تمرکز خود را روی حوزه خارجی، دیپلماسی سیاسی و پیش‌بردن قرارداد برجام گذاشت که این امر نیز صرفا وعده‌ای بیش نبود، به‌طوری‌که در هشت سال گذشته شاهد آن بودیم که در وضعیت اقتصادی کشور، وضعیت اشتغال و معیشت مردم گشایشی به‌وجود نیامد و حتی سفره مردم نیز کوچک‌تر شد و در کنار کاهش ارزش پول ملی اغلب خانوارها قدرت خرید خود را از دست دادند.

گفتگو

بیشتر
تکمیل مسکن مهر؛ 4 ماه بعد

گفت‌وگو با مهدی هدایت، مدیرعامل شرکت عمران شهر جدید پردیس درباره سرنوشت مسکن مهر و طرح اقدام ملی مسکن

تکمیل مسکن مهر؛ 4 ماه بعد

پیشنهاد سردبیر بیشتر