jamejamonline
حوادث عمومی کد خبر: ۷۹۶۴۸۶   ۲۰ ارديبهشت ۱۳۹۴  |  ۱۲:۰۸

سه مرد جوان که برای نجات جان پدر میانسال خود وارد چاه فاضلاب خانه‌شان شده بودند، همراه پدرشان فوت کردند.

نجات پدر به قیمت جان 3 پسرش تمام شد

به گزارش جام‌جم، عصر جمعه گذشته مردی با اورژانس و آتش‌نشانی شهرستان آمل تماس گرفت و از گرفتار شدن یک مرد 57 ساله و سه پسر جوانش درون چاه فاضلاب خانه‌ای در روستای طوله کلا از توابع بخش دابودشت شهرستان آمل خبر داد.

با حضور امدادگران مشخص شد، پدر خانواده که غلامحسین نام دارد هر از گاهی دهانه چاهی را که عمق 10 متری داشته تمیز می‌کرده است. روز حادثه نیز در حال تمیز کردن دهانه چاه بوده که ناگهان به درون آن سقوط کرده است.

سه پسر وی به نام‌های بهروز، بهزاد و رضا یکی پس از دیگری برای نجات پدرشان وارد عمل شده و به درون چاه رفتند اما به دلیل استنشاق گاز ناشی از فاضلاب، مسموم شده و همراه پدرشان جان باختند.

ارسال نظر
* نظر:
نام:
ایمیل:

یادداشت

بیشتر
قربانیان بی‌گناه غفلت و رذالت

قربانیان بی‌گناه غفلت و رذالت

یکی از تاثر برانگیزترین موضوعاتی که پلیس آگاهی در اجرای ماموریت‌های محوله خود با آن روبه روست رسیدگی به جرائمی است که قربانیان آن، کودکان هستند.

نقش‌ فضای‌ شهری ‌در‌ جرایم

نقش‌ فضای‌ شهری ‌در‌ جرایم

وقوع یک قتل، متاثر از عوامل مختلفی است. بر‌اساس مکتب شیکاگو میان منطقه زندگی افراد و قشر و طبقه آنان با جرم رابطه وجود دارد.

فاصله انگیزه‌ها

فاصله انگیزه‌ها

جرم‌شناسان در مورد رویکرد خود در مورد قتل عمدی، تقسیم‌بندی‌های مختلفی دارند و در‌خصوص انگیزه‌ها، روش‌های انجام قتل و عنصر روانی مرتکب تقسیم‌بندی‌هایی انجام داده‌اند.

گفتگو

بیشتر

پیشنهاد سردبیر

بیشتر