jamejamsima
سیما فیلم و سریال کد خبر: ۷۹۴۸۶۰   ۱۶ ارديبهشت ۱۳۹۴  |  ۰۸:۳۰

فریدون جیرانی گفت: تصویربرداری قسمت‌های پایانی سریال "تعبیر وارونه یک رویا" اواخر خرداد ماه به پایان می‌رسد.

سریال «جیرانی» سیاه و سفید پخش می‌شود
فریدون جیرانی کارگردان سینما و تلویزیون درخصوص آخرین وضعیت سریال "تعبیر وارونه یک رویا" گفت: در حال حاضر تصویربرداری دو سوم سریال "تعبیر وارونه یک رویا" به پایان رسیده است و طبق پیش بینی‌های انجام شده تصویر برداری کل کار تا پایان خرداد ماه به اتمام می‌رسد.
وی در ادامه افزود: درحال حاضر مشغول کار در خانه‌ای واقع در کاشانک هستیم. قسمت پایانی ما در خارج از کشور بازی شد اما قسمت‌های ما قبل پایانی تا اواخر خرداد ماه گرفته می‌شود.
کارگردان فیلم "مرگ تدریجی یک رویا" خاطرنشان کرد: قرار است در روزهای آینده یک بازیگر زن میانسال به ما اضافه شود. این زن نقش کوتاه اما مهمی دارد که لازم است در سریال حضور داشته باشد اما بازیگر آن هنوز انتخاب نشده است.
وی افزود: سریال "تعبیر وارونه یک رویا" کار بسیار سختی بود و قطعا به صورت سیاه سفید به روی آنتن خواهد رفت.
جیرانی در پایان خاطرنشان کرد: سریال تعبیر وارونه یک رویا باید پخش شود تا بازتاب آن را ببینیم و قبل از آن نمی‌شود در مورد نحوه‌ی استقبال مخاطبان از این سریال صحبت کرد.
گفتنی است؛ سریال "تعبیر وارونه یک رویا" به تهیه کنندگی سید کمال طباطبایی و کارگردانی فریدون جیرانی از شبکه 1 سیما به روی آنتن خواهد رفت. (باشگاه خبرنگاران)
ارسال نظر
* نظر:
نام:
ایمیل:

یادداشت

بیشتر
محتوای موفق را در اوج تمام کنیم

محتوای موفق را در اوج تمام کنیم

موفق‌ترین محتواها را باید در اوج تمام کرد و نباید این‌طور باشد که آن‌قدر یک برنامه را ادامه دهند که بیننده یا شنونده، زده شود.

دو قطبی‌ های موهوم

دو قطبی‌ های موهوم

بداخلاقی در انتخابات‌ ها ریشه در رقابت‌های توهمی و خیال‌انگیز دارد. رقابت در فضای سیاسی ما برآمده از نزاعات دیو و دلبری است. در خیال و ذهن از یکی دیو می‌سازیم و از یکی دلبر.

گفتگو

بیشتر

پیشنهاد سردبیر

بیشتر
وضعیت قرمز گیشه

سینما سال جدید را هم با بحران شروع کرده و ظاهرا مردم هنوز رغبتی به فیلم دیدن ندارند

وضعیت قرمز گیشه

روزنامه بیشتر

پیشخوان

بیشتر