رئیس ستادکل نیروهای مسلح:

آل سعود سزاوار تنبیه سختی است

رئیس ستادکل نیروهای مسلح گفت: جنایات آل سعود درباره مردم مسلمان و انقلابی و مظلوم یمن که خواستار استقلال و مردم‌سالاری اسلامی هستند بسیار سنگین و سزاوار تنبیه سختی است.
کد خبر: ۷۹۲۷۶۹
آل سعود سزاوار تنبیه سختی است

به گزارش دفتر ویژه رئیس ستادکل نیروهای مسلح، سرلشکر سیدحسن فیروآبادی رئیس ستادکل نیروهای مسلح امروز سه‌شنبه در جمع فرماندهان و مسئولان ستادکل نیروهای مسلح، ارتش، سپاه، ناجا و وزارت دفاع گفت: متأسفانه شورای امنیت سازمان ملل متحد و آمریکا و انگلیس به‌روشنی حقوق قانونی مردم یمن را پایمال کردند و به آتش کشیدند و زنان و کودکان مسلمان و مردم شهرها و بلاد را به خاک و خون کشیدند، کشتند و آواره کردند و حتی قطعنامه شورای امنیت کمک‌رسانی انسانی به مجروحان و آوارگان را مختل کرد.

وی جسارت آل سعود را که مانند صهیونیست‌ها با هواپیمای جنگی مانع رسیدن کمک‌های انسانی توسط هواپیمای بی‌دفاع تجاری ترابری شد، نیازمند پاسخی درخور دانست و گفت: سرکوب آزادی‌خواهان بحرین و شرق عربستان روی استعمارگران را سفید کرده است.

سرلشکر فیروزآبادی تصریح کرد: سعودی‌ها در برابر حقوقدانان و مردم آزاده جهان برای جنایات بی‌حساب چه پاسخی دارند؟ آیا سلطه این ظالمان در حرمین شریفین می‌تواند تداوم یابد؟ چرا حکام مسلمان منطقه و سازمان‌های بین‌المللی طرف ظالم را گرفته‌اند؟ آل سعود بداند، حاکمیت با کفر می‌تواند تداوم یابد، لیکن با ظلم بقایی ندارد.

رئیس ستادکل نیروهای مسلح در پاسخ به وزیر دفاع آمریکا گفت: ناوگان دریایی ایران تاکنون وارد آب‌های یمن نشده است، لیکن گشت‌زنی این ناوگان در آب‌های بین‌المللی خلیج عدن و دریای عمان دارای برنامه‌ریزی معین نظامی است و برابر برنامه جریان خواهد داشت.

وی درباره خدمات نیروهای دریایی جمهوری اسلامی ایران در مقابله با اقدامات دزدان دریایی گفت: ارائه این خدمات دوره چند ساله دارد و کشورهای مختلف جهان تاکنون بابت خدماتی که در نجات شناورهای آنان شده است از این ناوها سپاسگزاری کرده‌اند.(تسنیم)

ارسال نظرات در انتظار بررسی: ۰ انتشار یافته: ۰

نیازمندی ها