jamejamsima
سیما فیلم و سریال کد خبر: ۷۹۲۶۵۴   ۰۸ ارديبهشت ۱۳۹۴  |  ۱۲:۲۶

کارگردان فیلم سینمایی «نبات» در جریان نشست خبری فیلمش در بخش بین‌الملل جشنواره فیلم فجر اعلام کرد بهتر بود از فاطمه معتمدآریا برای حضور در فیلمش استفاده نمی‌کرد.

کارگردان آذری: نباید از «فاطمه معتمدآریا» استفاده می‌کردم

فیلم سینمایی «نبات» به کارگردانی الشین موسی اوغلو دوشنبه شب هفتم اردیبهشت ماه در پردیس سینمایی ملت برگزار شد.

موسی‌اوغلو که از شیوه نمایش فیلمش در جشنواره ناراضی بود، در بخشی از نشست خبری گفت: «اصلا توقع نداشتم با این وضع نمایش فیلم در جشنواره فجر روبرو شوم. صدها آدم برای ساخته شدن این فیلم زحمت کشیده‌اند و حالا با این شکل نمایش فیلم به آنان و جشنواره خودتان بی‌احترامی کرده‌اید.»
معتمدآریا در فیلم موسی‌اوغلو نقش یک مادر با بازی می‌کند، این کارگردان اشاره کرد بعد از دیدن تصاویر این بازیگر در فیلم «گیلانه» او را برای بازی در این نقش انتخاب کرده است.

او پس از مواجهه با این واکنش‌ها که شباهت‌هایی بین فیلم او و «گیلانه» رخشان بنی‌اعتماد وجود دارد، گفت: «این مادر در فیلم بسیار رنج‌کشیده بود بسیاری از اتفاقاتی که در این صحنه‌ها مشاهده کردید براساس آنچه در واقعیت اتفاق افتاده است. در تمام دنیا مادران قهرمان هستند و به این اعتقاد دارم که بهشت زیر پای مادران است. حال مادری که در این فیلم مشاهده کردید بین بسیاری از مادران فرزند از دست داده مشترک است. البته وقتی فیلم سینمایی «گیلانه» را دیدم و همچنین آنچه امروز در فیلم خودم مشاهده کردم به این نتیجه رسیدم که نباید از فاطمه معتمد آریا استفاده می کردم اما دیر فهمیدم.» (خبرآنلاین)

ارسال نظر
* نظر:
نام:
ایمیل:

یادداشت

بیشتر
قرارگاه آگاهی و امید

قرارگاه آگاهی و امید

موضوع ترویج، تبلیغ و پراكندن امید، موضوعی است كه رهبر معظم انقلاب در برهه‌های مختلف زمانی به آن تاكید كردند.

گفتگو

بیشتر

پیشنهاد سردبیر

بیشتر

پیشخوان

بیشتر

نیازمندی ها