jamejamsima
سیما فیلم و سریال کد خبر: ۷۹۱۴۳۴   ۰۵ ارديبهشت ۱۳۹۴  |  ۱۱:۰۸

وزیر بهداشت درباره سریال «در حاشیه» مدیری و ادامه تولید و پخش آن گفت که جنبه پزشکان بسیار بالاست و برای این قشر شادی مردم مهم است و به آن احترام می‌گذارند.

وزیر بهداشت: جنبه پزشکان بسیار بالا است

سیدحسن هاشمی درباره «در حاشیه» مهران مدیری که باعث دلخوری جامعه پزشکی شده است، گفت: من نتوانستم این سریال را ببینم چون شب ها دیر به منزل می رسیدم و نمی توانستم آن را دنبال کنم.

وی ادامه داد: بالاخره ما مسئولیت های مهمتری از جمله سلامت مردم داریم و این امر اجازه نمی داد که بتوانیم به راحتی اثر را ببینیم.

وزیر بهداشت که در فرصت بسیار کوتاهی پاسخگوی سوالات ما بود درباره ساخت فاز دوم این اثر که بیان شده است بعد از ماه مبارک رمضان به پخش می رسد، عنوان کرد: اگر خدا بخواهد این سریال ساخته می شود و مردم هم لذت می برند.

وی در پاسخ به اینکه اگر در فاز دوم هم قرار باشد با پزشکان شوخی شود، نظرتان چیست؟ گفت: جنبه پزشکان بسیار بالاست و در عین حال مردم هم تشخیص دقیقی دارند و بنابراین شوخی ها اهمیت زیادی ندارد. برای ما پزشکان، شادی مردم اصل است.

به گزارش مهر، سریال «در حاشیه» به کارگردانی مهران مدیری از ابتدای تولید با حاشیه های فراوانی در ساخت و پخش همراه بود از جمله نامه هایی از طرف وزیر بهداشت و رییس سازمان نظام پزشکی که خواستار توقف در تولید این سریال شده بودند. (خبرگزاری مهر)

ارسال نظر
* نظر:
نام:
ایمیل:

یادداشت

بیشتر
ابتکار عمل ایران و بن بست طرف‌ های غربی

ابتکار عمل ایران و بن بست طرف‌ های غربی

با روی کار آمدن کابینه سیزدهم، نگاه این دولت نسبت به انجام مذاکرات متفاوت از گذشته بود. اگرچه پیگیری توافق هسته‌ ای، تصمیمی کلان بوده و هست اما چگونگی راهبرد مذاکرات به دولت‌ها بستگی دارد.

ماجرای اروپای آشفته

ماجرای اروپای آشفته

آنگلا مرکل، صدراعظم سرزمین ژرمن‌ ها رسما از معادلات سیاسی و اجرایی کشورش کنار رفت تا اولاف شولتس و سوسیال‌ دموکرات‌ ها پس از ۱۶سال رسما در راس هرم قدرت در برلین قرار گیرند.

شکست آلودگی با تعامل مدیران

شکست آلودگی با تعامل مدیران

هوای بسیاری از کلانشهرهای کشور آلوده و ترافیک همچنان از مشکلات اصلی شهروندان است. با این حال در چند روز اخیر خبرها از کاهش ۱۰درصدی ترافیک صبحگاهی و ۱۳تا ۱۵درصدی ترافیک عصرگاهی در کلانشهر تهران حکایت دارد؛ اتفاقی که اگر تداوم داشته باشد می‌تواند به بهبود کیفیت زندگی در کلانشهری مانند تهران منجر شود زیرا کاهش ترافیک از آلودگی‌هوای تهران می‌کاهد و در بهبود سلامت‌روان شهروندان نیز بی‌تاثیر نیست.

گفتگو

بیشتر

پیشنهاد سردبیر

بیشتر

پیشخوان

بیشتر

نیازمندی ها