jamejamsima
سیما فیلم و سریال کد خبر: ۷۸۸۱۶۹   ۲۶ فروردين ۱۳۹۴  |  ۱۰:۰۹

تهیه‌کننده «پایتخت ۴» از پایان ضبط بخش چین خبر داد و از شهر ممنوعه، اپرا، باغ وحش بزرگ، بازار بزرگ، دیوار چین، مترو و اماکن پرتردد چین به عنوان لوکیشن‌های اصلی این بخش نام برد.

ضبط «پایتخت ۴» در شهر ممنوعه، اپرا، باغ وحش و دیوار چین/ تصاویر

الهام غفوری با اعلام خبر بازگشت عوامل «پایتخت ۴» به کشور درباره سفر چین توضیح داد: در مدت کوتاهی که در چین به سر بردیم، ضبط در لوکیشن‌های مختلف این کشور به انجام رسید و البته در این سفر، از جمع بازیگران اصلی فقط احمد مهرانفر و ژانگ منگ هان مقابل دوربین رفتند.

پایتخت 4

وی افزود: از جمله لوکیشن‌هایی که ضبط «پایتخت ۴» در آن به انجام رسید، می‌توان از شهر ممنوعه، اپرای چین، باغ وحش بزرگ چین، بازار بزرگ چین، دیوار چین، مترو و اماکن پرتردد چین نام برد.

این تهیه‌کننده تأکید کرد: تصویربرداری در چین با نگاهی زنده و مستندگونه همراه بوده و بخش‌های مختلف آن قرار است در دل ۲۶ قسمت کار دیده شود.

پایتخت 4

غفوری یادآور شد: خیلی زود چند بازیگر چهره به عنوان بازیگر اصلی به پروژه اضافه می‌شود. یکشنبه ۳۰ اردیبهشت، گروه در شیرگاه مستقر می‌شوند و تصویربرداری بخش شمال کشور آغاز می‌شود.

به گزارش مهر، پیش‌بینی می‌شود از آنجا که کل قصه این سری از سریال «پایتخت» به کارگردانی سیروس مقدم و تهیه‌کنندگی الهام غفوری که توسط محسن تنابنده طراحی شده و در حال نگارش است، در ماه مبارک رمضان روایت می‌شود، بیشتر قصه خانواده معمولی در مازندران بگذرد.

پایتخت 4

در این مجموعه تلویزیونی که اکثر بازیگران اصلی همچون محسن تنابنده، احمد مهرانفر، ریما رامین‌فر، نسرین نصرتی، ژانک منگ‌هان، هومن حاجی‌عبدالهی و با حضور علیرضا خمسه بازی خواهند داشت، قصه‌ای دیگر از خانواده معمولی روایت می‌شود که در ۲۶ قسمت در ماه مبارک روی آنتن شبکه یک خواهد رفت.

پایتخت 4

عوامل«پایتخت ۴» عبارتند از تهیه‌کننده: الهام غفوری، کارگردان: سیروس مقدم، بازیگردان و مشاور کارگردان: محسن تنابنده، سرپرست فیلمنامه: محسن تنابنده، نویسنده: خشایار الوند ،سرپرست گروه کارگردانی و برنامه‌ریزی: علیرضا نجف‌زاده، مدیر برنامه‌ریزی: فهیمه کمالی، دستیار اول کارگردان: صالح غربی جوان، مدیر فیلمبرداری: امیر معقولی، مدیر صدابرداری: امیر پرتوزاده، طراح صحنه و لباس: آرزو غفوری، طراح گریم: مجید اسکندری، مدیر تولید: محمود اتحادی، دستیار دوم کارگردان: عمار خطی، دستیار برنامه‌ریز: بهنام راهنمایی، دستیار اول تولید: ابوالفضل لطفی، دستیار: محمدرضا آهی، دستیاران: مسعود سلگی، امیر نیکو منظر، فرهاد نوری، ایمان احمدی، سرپرست اجرای گریم: مرتضی کهزادی، امور مالی: محمد رضا آرامی، عکاس و فیلمبردار پشت صحنه: شهاب احمدلو، رضا امینیان، ،مشاور رسانه‌ای: مجتبی احمدی، فیلمبردار: حسین قلی‌پور، دستیاران: میلاد ملکوتی، میلاد مهرانی، مجتبی معظمی، دستیاران صحنه: وحید جعفری، احمد عبدالهی، دستیاران لباس: سامره جوانمرد، سارا طاهر، اجرای گریم آقایان: مصطفی کهزادی، کیوان بنایی یکتا، اجرای گریم بانوان: مریم تدریجی، مدیر تدراکات: آرش صالحی. (خبرگزاری مهر)

ارسال نظر
* نظر:
نام:
ایمیل:

یادداشت

بیشتر
شرط اول رفع تحریم‌ها

شرط اول رفع تحریم‌ها

درباره برجام و چگونگی مواجهه با آن راهکارهای مختلفی در نظر گرفته شده اما نکته اصلی این است که مجلس شورای اسلامی قانونی را تحت عنوان اقدام راهبردی برای رفع تحریم‌ها به تصویب رساند و از سوی شورای نگهبان هم مورد تایید قرار گرفته است و نوع مواجهه ما با برجام باید دقیقا منطبق با مفاد قانون تصویب شده از سوی مجلس باشد.

کف مطالبات ایران

کف مطالبات ایران

آمریکا برای بازگشت به برجام باید تمام تحریم‌ها علیه ایران را لغو کند چرا که بدون لغو تحریم‌ها بازگشت معنایی ندارد، همان‌طور که رهبری تاکید داشتند ابتدا همه تحریم‌ها لغو شده و پس از آن باید خواستار بازگشت به برجام باشند.

خود را شیفته مذاکره نشان ندهیم

خود را شیفته مذاکره نشان ندهیم

تجربه گذشته نشان داده هرگاه جمهوری‌ اسلامی ایران در مقابل آمریکا دچار ضعف و تردید شده آنها به بدترین شکل علیه ایران رفتار کرده‌اند.

گفتگو

بیشتر

پیشنهاد سردبیر

بیشتر
اسرار یک سکه مجازی

اگر از بیت‌کوین، ارزش آن، قوانین خرید و فروش و جزئیات دیگر آن خبر ندارید، این گزارش را بخوانید

اسرار یک سکه مجازی

غائله غربالگری

انتشار اخبار تایید نشده درباره حذف غربالگری اجباری با واکنش‌های مختلفی روبه‌رو شد

غائله غربالگری

پیشخوان

بیشتر