jamejamonline
جامعه عمومی کد خبر: ۷۸۶۶۷۵   ۲۲ فروردين ۱۳۹۴  |  ۱۹:۴۲

دبیر شورای سلامت دهان وزارت بهداشت، درمان و آموزش پزشکی از آغاز طرح تحول سلامت دهان در کشور از فردا خبر داد.

آغاز طرح تحول در سلامت دهان از فردا

به گزارش پایگاه خبری و اطلاع رسانی وزارت بهداشت، درمان و آموزش پزشکی، دکتر سعید عسگری گفت: برنامه هایی برای پیشگیری از بیماریهای دهان و دندان در کشور در نظر گرفته شده که قرار است از امسال اجرایی شود.

وی گفت: این برنامه ها به دو صورت درون بخشی با امکانات و توانمندیهای وزارت بهداشت و میان بخشی با مشارکتهای بین بخشی و همکاری های وزارت آموزش و پرورش در مدارس ابتدایی سراسر کشور اجرا خواهد شد.

دبیر شورای سلامت دهان وزارت بهداشت، همکاری و همراهی بیمه های پایه و سلامت در اجرای این برنامه ها را بسیار موثر دانست و افزود: در کنار این برنامه ها، به موضوع ارائه خدمات درمانی دندانپزشکی به مردم نیز توجه ویژه ای خواهد شد.

مراسم آغاز طرح تحول سلامت دهان در کشور فردا صبح در ستاد مرکزی وزارت بهداشت، درمان و آموزش پزشکی برگزار خواهد شد.

ارسال نظر
* نظر:
نام:
ایمیل:

یادداشت

بیشتر
شرایط ازدواج استان به استان متفاوت است

شرایط ازدواج استان به استان متفاوت است

مقایسه اجمالی آمار ازدواج در سال‌های اخیر و اوایل دهه90، به‌وضوح نشان می‌دهد آمار ازدواج به طور کلی پایین آمده است اما این‌که میان همین آمار، باز هم برخی از استان‌ها وضعیت بهتر و بعضی دیگر در وضعیت اصطلاحا قرمز قرار دارند، طبیعتا نشات‌گرفته از شرایط اقتصادی و فرهنگی متفاوت در هرکدام از آنهاست.

 شاید یک روز نوبت ما هم رسید

 شاید یک روز نوبت ما هم رسید

من تا به حال پیاده‌ روی اربعین نرفته‌ام، کربلا هم همین‌طور، هر بار به دلیلی نشده است. بگذارید به این حساب که می‌گویند فلانی قسمتش نبوده است.

اربعین مردم

اربعین مردم

از ابتدای سال ۹۰ راهپیمایی اربعین بعد از گذشت سال‌ها از این سنت حسینی، توجه جهانیان را به خود جلب کرد؛ پدیده‌ای که با پیوستن شیعیان کشورهای همسایه و کشورهای غربی و اروپایی به رویدادی بین‌المللی تبدیل شد، پدیده‌ای که پایه و اساس آن مردم بودند.

گفتگو

بیشتر

پیشنهاد سردبیر

بیشتر

نیازمندی ها