jamejamonline
ورزشی بانوان کد خبر: ۷۸۶۴۹۸   ۲۲ فروردين ۱۳۹۴  |  ۱۱:۳۴

جام جم ورزشی: نجمه خدمتی ستاره 19 ساله ورزش بانوان امروز در جام جهانی کره جنوبی اتفاق بدی را تجربه کرد.

افسوس بزرگ برای دختر طلایی ایران

به گزارش جام جم ورزشی ، نجمه خدمتی که به فینال رقابت های تفنگ ۱۰ متر بانوان جام جهانی تیراندازی کره جنوبی راه یافته بود با قرار گرفتن در مکان پنجم به کار خود پایان داد و سهمیه حضور در المپیک 2016 برزیل را هم از دست داد.

در این بخش نمایندگانی از کرواسی و صربستان و هند به ترتیب اول تا سوم شدند.

همچنین در این رشته، الهه احمدی با امتیاز ۴۱۶٫۳ در جایگاه یازدهم و نرجس امام قلی نژاد با امتیاز ۴۱۳٫۲ در جایگاه سی و پنجم قرار گرفتند، ضمن اینکه مه لقا جام بزرگ و صفیه صحراگرد نفراتی بودند که در جایگاه ذخیره قرار داشتند.

نجمه خدمتی در بازی های آسیایی اینچوئن در 18 سالگی کولاک کرد و مدال طلا را بر گردن آویخت، مدالی که نخستین طلای کاروان ایران محسوب می شد. خدمتی از آن زمان شانس مسلم کسب سهمیه المپیک محسوب می شد و حتی بسیاری شانس مدال آوری او را در المپیک بالا می دانستند اما او امروز افسوس بزرگی بابت از دست دادن سهمیه المپیک خورد. آیا فرصت دیگری برای دختر طلایی تیراندازی ایران برای کسب سهمیه المپیک موجود است؟

ارسال نظر
* نظر:
نام:
ایمیل:

یادداشت

بیشتر
این بازیکنان نمی دانند پیراهن چه تیمی را پوشیده اند!

این بازیکنان نمی دانند پیراهن چه تیمی را پوشیده اند!

من اگر بخواهم بی تعارف حرف بزنم باید بگویم بازیکنان جدید پرسپولیس هنوز نمی‌دانند پیراهن چه تیم بزرگی را پوشیده اند. بازیکن تازه وارد پرسپولیس باید بداند این تیم یک تیم معمولی نیست. شما نمی‌توانید و حق ندارید در پرسپولیس معمولی باشید!

پاندمی نارسیسم در پرسپولیس

پاندمی نارسیسم در پرسپولیس

پرسپولیس بیمار است. تشخیص این بیماری نیاز به آزمایش و معاینه ندارد، از همین دور و از قاب تلویزیون هم نشانه‌هایش قابل تشخیص است.

گفتگو

بیشتر

پیشنهاد سردبیر

بیشتر

نیازمندی ها