jamejamonline
ورزشی سایر کد خبر: ۷۸۵۲۴۶   ۱۸ فروردين ۱۳۹۴  |  ۰۹:۳۲

صفحه نخست روزنامه‌های ورزشی امروز

فرش اسکناس زیر پای برانکو

جام جم ورزشی: صفحه نخست روزنامه های ورزشی امروز هجدهم فروردین ماه را اینجا ببینید.

فرش اسکناس زیر پای برانکو

به گزارش جام جم ورزشی ، انتخاب برانکو ایوانکوویچ به عنوان سرمربی پرسپولیس تیتر نخست اکثر روزنامه های ورزشی امروز است. برانکو روز گذشته در ترکیه با پرسپولیس قرارداد امضا کرد و احتمالا در بازی با النصر روی نیمکت سرخ ها می نشیند. قهر دوباره کرار از پرسپولیس، سفر قهرمان پرورش اندام جهان به ایران، خرید پرسپولیس از سوی هدایتی و بدهی مالیاتی کی روش دیگر اخبار مهم روزنامه های ورزشی امروز است:

ارسال نظر
* نظر:
نام:
ایمیل:

یادداشت

بیشتر
عملکرد پارالمپیکی‌ ها؛ عالی و درخشان

عملکرد پارالمپیکی‌ ها؛ عالی و درخشان

اگر شناختی از عملکرد کمیته ملی پارالمپیک طی دوره‌های قبل داشته باشیم به این جمع‌بندی می‌رسیم که تصمیم ستاد رقابت‌ های پارالمپیک توکیو برای دوره‌2020 این بود که اعزام ورزشکاران بر حسب قانون «کیفی‌ گرایی» باشد.

نقطه‌ای که آن نیزه گذاشت

نقطه‌ای که آن نیزه گذاشت

وقتی در مورد ورزش معلولان مطالعه می‌کنید یک بند میان اهداف آن وجود دارد که برداشت سطحی از یک ورزش همگانی است: بالابردن امید به زندگی در معلولان! بله، همه ما می‌دانیم معلولی که به صورت عمومی از رخوت آسایشگاه و عزلت خانه بیرون می‌آید و ورزش می‌کند به‌جز ترشح هورمون‌های امیدبخش و انگیزه‌های رو به جلویی که دارد، وقتی می‌بیند می‌تواند ضعف جسمی خود در برخی حرکات را با توانمندی در حرکات دیگر جبران کند، می‌فهمد زندگی به نقطه پایان نرسیده است، اما این تمام ماجرا نیست.

گفتگو

بیشتر

پیشنهاد سردبیر

بیشتر

نیازمندی ها