jamejamclick
کلیک کامپیوتر کد خبر: ۷۸۵۱۲۹ ۱۷ فروردين ۱۳۹۴  |  ۲۳:۳۷

اطلاعات هارد معیوب خود را به راحتی بازیابی کنید

بازیابی آسان اطلاعات پاک شده از هارد‌دیسک

۲

با کمک نرم‌افزار Active Undelete می‌توانید اطلاعات موجود بر روی هارددیسک‌های معیوب و یا فرمت شده را نیز از روی آن‌ها بازیابی کرده و ذخیره نمایید.

بازیابی آسان اطلاعات پاک شده از هارد‌دیسک

جام جم کلیک: کامپیوترها یاران بسیار عجیبی در زندگی روزمره ما هستند، آن‌ها در تمامی لایه‌های زندگی ما رسوخ کرده‌اند و بیشتر اطلاعات مهم ما در هارددیسک کامپیوترهایمان ذخیره شده است ولی همین ابزارهای قابل اعتماد می‌توانند موجب ناامیدی ما شوند زیرا برای همه ما پیش آمده است که هارددیسک کامپیوترمان معیوب شده و یا اینکه اطلاعاتی که برای ما مهم بوده است به‌طور ناگهانی یا خطای سهوی از روی هارددیسک پاک شده باشند.

در صورت وقوع چنین مشکلی نیازی به نگرانی نیست، نرم‌افزار Active Undelete که امروز به شما معرفی می‌شود می‌تواند هارددیسک‌های فرمت شده و یا معیوب را اسکن کرده و اطلاعات با ارزش شما را از روی آن بازیابی کند. این نرم‌افزار تنها بر روی سیستم‌عامل ویندوز قابل نصب است ولی می‌توان با استفاده از آن فرمت‌های هارد دیسک غیر ویندوزی را نیز بازیابی کرد.

فرمت‌هایی که می‌توان آن‌ها را با کمک برنامه Active Undelete ، بازیابی کرد شامل فرمت‌های FAT، NTFS، NTFS و EFSبرای سیستم‌عامل ویندوز، فرمت HFS+ برای سیستم‌عامل مک، فرمت UFS برای سیستم‌عامل یونیکس و سرانجام فرمت‌های Ext2،Ext3 و Ext4 برای سیستم‌عامل لینوکس هستند.

علاوه بر موارد یادشده در زمینه عیب‌یابی و بازیابی اطلاعات، Active Undelete می‌تواند خدمات دیگری مانند مدیریت پارتیشن‌بندی هارد دیسک و تغییر اندازه پارتیشن‌های موجود را به کاربران خود ارائه کند.

شایان ذکر است که سه رده از این نرم‌افزار وجود دارد که بر اساس کیفیت خدمات خود با قیمت‌های مختلفی عرضه می‌شوند. این نرم‌افزار به‌صورت تجاری عرضه می‌شود و برای دریافت نسخه اصلی آن از شرکت سازنده می‌توانید به لینک زیر مراجعه نموده و فایل مربوطه را بر روی سیستم‌ خود بارگذاری کنید.

http://www.active-undelete.com/download.htm

احمد محمدحسینی
جام جم کلیک

ارسال نظر
* نظر:
نام:
ایمیل:
نظرات بینندگان
انتشار یافته: ۲
در انتظار بررسی: ۰
غیر قابل انتشار: ۰
...
Iran, Islamic Republic of
۱۷:۱۳ - ۱۳۹۴/۰۱/۱۸
big like
۰
۰
طاها
Iran, Islamic Republic of
۲۱:۳۰ - ۱۳۹۴/۰۱/۱۸
سلام.مشكل رایت پروتكت هارد و فلش مموری ها را چگونه و باكدام نرم افزار میتوان حل كرد.
۰
۰

یادداشت

بیشتر
تکریم بسیج، پاسداشت جوانمردی و تضمین آینده است

تکریم بسیج، پاسداشت جوانمردی و تضمین آینده است

پنجم آذر، یادآور نام بسیج و خاطره عزیزترین نهاد و بزرگ‌ترین مردان تاریخ ماست. نهادی که به تعبیر امام راحل تشکیل آن «یقینا از برکات و الطاف جلیه خداوند تعالی بود» و «شجره طیبه و درخت تناور و پرثمری است که شکوفه‌های آن بوی بهار وصل و طراوت یقین و حدیث عشق می‌دهد.

شورای‌ عالی اقتصادی چه بود و چه شد؟

شورای‌ عالی اقتصادی چه بود و چه شد؟

جلسات شورای‌ عالی هماهنگی اقتصادی قوا در ابتدای کار، امیدواری زیادی برای حل مشکلات اقتصادی ایجاد کرد، زیرا این احساس وجود داشت که یک نهاد بالادستی برای کنترل شرایط اقتصادی ایران و تعیین چشم‌انداز آتی آن ایجاد شده است اما به‌سرعت موانع متعددی در مقابل عملکرد این شورا ایجاد شد.

تدبیر و توکل در تحریم

تدبیر و توکل در تحریم

«دوستانت را نزدیک خودت نگه دار و دشمنانت را نزدیک‌تر»، با این‌که این عبارت را منسوب به چرچیل می‌دانند، ولی خلفای عباسی بیش از هزار سال پیش آن را زندگی کردند.

گفتگو

بیشتر

پیشنهاد سردبیر

بیشتر

پیشخوان

بیشتر