jamejamonline
ورزشی سایر کد خبر: ۷۸۴۸۳۴   ۱۷ فروردين ۱۳۹۴  |  ۱۸:۰۰

بعد از هدیه تهرانی،روناک یونسی هم وارد عرصه ورزش شد

یک میلیون و 800 بدهید، با قهرمان پرورش اندام دنیا عکس بگیرید!

جام جم ورزشی: رونی کلمن،قهرمان پرورش اندام جهان روز سوم اردیببهشت ماه به ایران می آید و حضور او در ایران حاشیه های بسیار زیادی به همراه خواهد داشت.

یک میلیون و 800 بدهید، با قهرمان پرورش اندام دنیا عکس بگیرید!

به گزارش جام جم ورزشی ، در حالی که وی هنوز به ایران نیامده است اما جنجال ها و حاشیه های زیادی پیرامون حضورش در ایران شکل گرفته است که این جنجال ها به دلیل مبلغی است که از علاقه مندان به حضور در کلاس های این ورزشکار گرفته می شود.

کلمن که 8 دوره قهرمانی در بالاترین سطح مسابقات پرورش اندام را بدک می کشد قرار است در مدت حضورش در تهران که 2 روز است 3 کلاس فشرده بدنسازی را برای علاقمندان به این رشته برگزار کند.نکته جالب در برگزاری این کلاس ها این است که برای نخستین بار بانوان ایران هم می توانند در این کلاس ها حضور داشته باشند و از آن جالب تر این است که سرپرستی بانوان در این کلاس ها را خانم روناک یونسی بر عهده دارد.

بازیگری که تجربه سال ها حضور در فیلم ها و سریال های ایران را دارد و حالا دومین بانوی بازیگر است که پا به عرصه ورزش می گذارد.پیش از این هدیه تهران بازیگر سرشناس سینمای ایران وارد رشته ورزشی ووشو شده بود..

اما این یک روی ماجرا است.نکته دیگر این است که قرار بر این شده تا از علاقمندان حضور در کلاس های اموزشی رونی کلمن مبالغی گرفته شود که هرچند رقم آن برای شرکت در سه جلسه کلاس زیاد است اما صف طویلی از علاقمندان را برای ثبت نام به راه انداخته است. پکیچ A به علاقمندانی ارائه می شود که این مبلغ میلیونی را پرداخت کنند.این پکیج شامل حضور در صندلی‌های ردیف اول سمینار، عکس یادگاری با رونی کلمن و بیگ رمی، تی‌شرت با امضای کلمن، اهدای گواهینامه با مهر رییس فدراسیون و کلمن و ... است.

پکیج های B و C و D هم به ترتیب با قیمت های 850 و 650 و 550 هزار تومان ارائه خواهند شد که آپشن های کمتری دارند.

تا به حال سابقه نداشته برای یک ورزشکار مشهور بابت برگزاری کلاس های مختلف در ایران پکیج های نجومی در نظر گرفته شود.

جالب اینکه شنیده می شود چهره هایی همچون علی دایی هم در این سمینار حضور داشته باشند. احتمالا بخشی از مبلغ این پکیج ها به خاطر عکس گرفتن با علی دایی هم هست! به هر حال اگر مایل به عکس گرفتن با رونی کلمن و گرفتن تی شرت با امضای او هستید می توانید مبالغی 550 هزار تومان تا یک میلیون و هشتصد هزار تومان بپردازید!

ارسال نظر
* نظر:
نام:
ایمیل:

یادداشت

بیشتر
یک انتخاب فوتبالی و چند نکته

یک انتخاب فوتبالی و چند نکته

روز گذشته شهاب الدین عزیزی خادم به عنوان رییس جدید فدراسیون فوتبال انتخاب شد. حسن روشن پیشکسوت فوتبال در اینباره یادداشتی در اختیار روزنامه جام جم گذاشت.

دشواری های ساخت فیلم ورزشی

دشواری های ساخت فیلم ورزشی

 سینما می‎تواند یک پل ارتباطی بین فرهنگ و ورزش باشد. وقتی که فیلم‎های ورزشی ساخته نمی‎شود از جهات گوناگونی به ورزش هم کمتر پرداخته می‎شود.

درسی که پرسپولیس به ما داد

درسی که پرسپولیس به ما داد

تا به‌حال توی چشم‌های شیر زل زده‌اید؟! اگر این مطلب را می‌خوانید نشان می‌دهد که هیچ‌گاه در چشمان هیچ شیر زنده و آزادی زل نزده‌اید، چرا که چشم‌های شیر درنده پیش از دندان‌های او طعمه را از پای در می‌آورد.

گفتگو

بیشتر

پیشنهاد سردبیر

بیشتر