jamejamonline
ورزشی کد خبر: ۷۸۴۴۲۲   ۱۶ فروردين ۱۳۹۴  |  ۲۲:۰۲

جام جم ورزشی: هم اکنون پیراهن های شماره 9 چلسی به نام گرث بیل فروخته می شود.

گران ترین بازیکن تاریخ بازیکن چلسی شد!

به گزارش جام جم ورزشی ، در حالی که گرث بیل حال و روز خوبی در رئال مادرید ندارد اخبار زیادی درباره جدایی وی از این باشگاه و بازگشت وی به لیگ برتر انگلیس شنیده می شود. وی که عنوان گران ترین بازیکن تاریخ فوتبال را یدک می کشد از سوی منچستریونایتد و چلسی پیشنهاد دارد.
یک وب سایت آنلاین برزیلی که در کار فروش پیراهن‌های باشگاه چلسی است اقدام به پیش فروش لباس‌های فصل بعد این باشگاه کرده است.
نکته عجیب این جاست که در بین لباس‌های برای پیش فروش نام گرت بیل ستاره رئال مادرید هم به چشم می‌آید. پیراهن شماره 9 چلسی به نام گرث بیل شده است. این نشانه های واضحی برای بازگشت بیل به لیگ برتر است.

ارسال نظر
* نظر:
نام:
ایمیل:

یادداشت

بیشتر
فوتبال، بازتابی از زندگی

فوتبال، بازتابی از زندگی

برای ما فوتبالی‌ها که از بچگی تا پیرانه‌سری با فوتبال زندگی کرده‌ایم، طبیعی است که فوتبال آمیخته با زندگی است و در تک‌تک سلول‌های بدن ما تنیده شده است.

بله! ما هم در این ورزشگاه بازی کردیم

بله! ما هم در این ورزشگاه بازی کردیم

 نیم قرن از عمر ورزشگاه آزادی می‌گذرد. اولین خاطره‌های من از این ورزشگاه به سال ۱۳۵۳ برمی‌گردد که برای تماشای بازی ایران و کره‌شمالی در مقدماتی جام‌جهانی ۱۹۷۴

AFC سیاست زده ترین کنفدراسیون دنیا

AFC سیاست زده ترین کنفدراسیون دنیا

 شاید این سوال اهالی فوتبال و به ویژه هواداران پرسپولیس بی جواب بماند که آیا مستحق‌تر از پرسپولیس برای میزبانی گروه E رقایت های لیگ قهرمانان وجود داشت؟

گفتگو

بیشتر

پیشنهاد سردبیر

بیشتر