jamejamonline
حوادث عمومی کد خبر: ۷۸۴۱۶۱   ۱۵ فروردين ۱۳۹۴  |  ۱۹:۳۷

یک مرد سیاهپوست آمریکایی که مدت ۳۰ سال را در نوبت مجازات اعدام بود، سرانجام ازاد شد.

سیاهپوست بیگناه بعد از ۳۰ سال آزاد شد

آنتونی رای هینتون ۵۸ ساله که نیمی از عمر خود را در زندان آلاباما گذرانده، روز جمعه بعد از آزادی از زندان با چشمانی اشکبار گفت: اتهام قتلی که به من نسبت داده شده بود بی اساس بود. من هیچ قتلی را مرتکب نشده ام.

وی افزود : سیستمی داریم که بر مبنای مسائل نژادی شکل گرفته است، اگر ثروتمند باشید با شما برخورد خوبی می کنند و اگر فقیر باشید شما را محکوم می کنند.

این سیاهپوست آمریکایی گفت: بازرسان باید سال ها قبل بی گناهی مرا اثبات می کردند. در طول این سی سال من مادرم را از دست دادم و همه چیز در بیرون از زندان تغییر کرده است.(خبرگزاری صدا و سیما)

ارسال نظر
* نظر:
نام:
ایمیل:

یادداشت

بیشتر
هشدارهای مهم برای خانه تکانی

هشدارهای مهم برای خانه تکانی

به روزهای پایانی سال نزدیک می‌شویم و در این روزها تقریبا تمام زنان ایرانی بر اساس یک سنت بسیار پسندیده که به آن خانه تکانی گفته می‌شود، مشغول نظافت و پاکسازی منازل خواهند شد.

بی‌اطلاعی، پاشنه‌ آشیل مدیریت بحران

بی‌اطلاعی، پاشنه‌ آشیل مدیریت بحران

زلزله‌ ها هر ساله رخ می‌دهند و متاسفانه غیر از آثار منفی‌شان دستاوردی ندارند. از زلزله بم ۱۳۸۲ تا زلزله سی‌ سخت ۱۳۹۹ بسیار درس‌ها و آموخته‌هایی بودند که شوربختانه مورد توجه مدیران قرار نگرفته است.

قربانیان بی‌گناه غفلت و رذالت

قربانیان بی‌گناه غفلت و رذالت

یکی از تاثر برانگیزترین موضوعاتی که پلیس آگاهی در اجرای ماموریت‌های محوله خود با آن روبه روست رسیدگی به جرائمی است که قربانیان آن، کودکان هستند.

گفتگو

بیشتر

پیشنهاد سردبیر

بیشتر