ترین های هفته بیست و سوم لیگ برتر

گسترش فولاد بهترین تیم هفته

جام جم ورزشی: با برترین های این هفته از لیگ برتر فوتبال آشنا شوید.
کد خبر: ۷۸۳۹۶۱
گسترش فولاد بهترین تیم هفته

به گزارش جام جم ورزشی ، هفته بیست و سوم لیگ برتر فوتبال در یک نگاه مرور می کنیم و سپس به برترین های این هفته می پردازیم:

نفت‌ مسجدسلیمان 2 - پرسپولیس 2

راه‌آهن صفر - تراکتورسازی 3

گسترش فولاد 3 - فولاد یک

استقلال صفر - نفت تهران یک

استقلال خوزستان 2 - صبای قم صفر

پیکان یک - ذوب آهن 3

سپاهان یک - پدیده صفر

سایپا یک - ملوان صفر

در این هفته از رقابت های لیگ برتر فوتبال 20 گل به ثمر رسید تا میانگین 2.5 گل در هر بازی ثبت شود. در این هفته دیدارهای پرگلی را شاهد بودیم هر چند سه دیدار با یک گل به پایان رسید.

برترین تیم هفته

گسترش فولاد برترین تیم هفته است. این تیم موفق شد مهمان قدرتمند خود یعنی فولاد خوزستان را شکست داهد.

بدترین تیم هفته

در هفته‌ای که سپری شد استقلال در حالی که بهترین فرصت را داشت تا خود را در جمع مدعیان نگه داشته و به قهرمانی لیگ چهاردهم نزدیک شود، بازی فینال گونه هفته را به نفت واگذار کرد تا تنها ناکام هفته فقط استقلال باشد و بس.

بهترین بازیکن هفته

در هفته بیست و سوم لیگ برتر یک بار دیگر ذوب آهن با درخشش کاپیتان خود توانست به روند موفقیت‌های خود در لیگ برتر ادامه دهد.

در این هفته مهدی رجب زاده، کاپیتان ذوبی‌ها با گل و پاس گل‌های خود بیشترین سهم را در برتری پرگل تیمش مقابل پیکان ایفا کرد.

بهترین مربی هفته

در این هفته یک استقلالی ترمز استقلال را کشید و اجازه نداد تا این تیم به صدر جدول نزدیک شود.در فینال لیگ برتر در هفته بیست و سوم نفت تهران با مربی جوان خود یعنی علیرضا منصوریان، استقلال را در خانه شکست داد تا ضمن تثبیت صدرنشینی نفت، این مربی به عنوان بهترین مربی هفته انتخاب شود.

**بازی هفته:
استقلال - نفت

(فارس)

ارسال نظرات در انتظار بررسی: ۰ انتشار یافته: ۰

نیازمندی ها