jamejamsima
سیما گفتگو محور کد خبر: ۷۸۳۱۳۱   ۰۸ فروردين ۱۳۹۴  |  ۲۲:۲۸

حضور مجری تلویزیون ملی تاجیکستان در فینال

«قند پهلو» از امشب وارد مرحله نیمه نهایی می شود

تهیه کننده و کارگردان مجموعه برنامه «قند پهلو» از آغاز بخش نیمه نهایی این مسابقه طنز از امشب خبر داد.

«قند پهلو» از امشب وارد مرحله نیمه نهایی می شود

«امیر قمیشی» گفت: رقابت بین المللی قند پهلو از امشب وارد مرحله نیمه نهایی می شود.

وی ادامه داد: شرکت کنندگان برگزیده مرحله مقدماتی از 3 کشور افغانستان، تاجیکستان و ایران از امشب در مرحله نیمه نهایی به مصاف یکدیگر رفته تا برگزیدگان مراحل نهایی و خیلی نهایی مشخص شوند.

قمیشی اظهارداشت: در این دوره از قند پهلو، قاسم رفیعا نیز به جمع داوران برنامه پیوسته و بخش خیلی نهایی نیز علاوه بر حضور رضا رفیع مجری و سردبیر قند پهلو، یکی از مجریان تلویزیون ملی تاجیکستان نیز اجرای فینال قند پهلو را برعهده خواهد داشت.

مسابقه تلویزیونی قند پهلو هر شب ساعت 20:15 از شبکه آموزش سیما پخش می شود و تکرار آن نیز ساعت 10:45 صبح روز بعد روی آنتن می رود. (فارس)

ارسال نظر
* نظر:
نام:
ایمیل:

یادداشت

بیشتر
برجام دیگر اولویت اول نیست

برجام دیگر اولویت اول نیست

آنچه در جریان سفر وزیر خارجه کشورمان به نیویورک اتفاق افتاد حکایت از اصل نوینی در سیاست خارجی ایران دارد و اگر این نگاه ادامه پیدا کند و نهادهای داخلی مرتبط با حوزه خارجی بتوانند از ظرفیت به‌وجود آمده در دولت سیزدهم به درستی استفاده کنند، می‌توانیم شاهد پیشرفت جدی در توسعه مناسبات ایران با کشورهای مختلف به‌ویژه همسایگان باشیم.

 شاید یک روز نوبت ما هم رسید

 شاید یک روز نوبت ما هم رسید

من تا به حال پیاده‌ روی اربعین نرفته‌ام، کربلا هم همین‌طور، هر بار به دلیلی نشده است. بگذارید به این حساب که می‌گویند فلانی قسمتش نبوده است.

اربعین مردم

اربعین مردم

از ابتدای سال ۹۰ راهپیمایی اربعین بعد از گذشت سال‌ها از این سنت حسینی، توجه جهانیان را به خود جلب کرد؛ پدیده‌ای که با پیوستن شیعیان کشورهای همسایه و کشورهای غربی و اروپایی به رویدادی بین‌المللی تبدیل شد، پدیده‌ای که پایه و اساس آن مردم بودند.

گفتگو

بیشتر

پیشنهاد سردبیر

بیشتر

پیشخوان

بیشتر

نیازمندی ها