jamejamonline
سیاسی سیاست خارجی کد خبر: ۷۸۳۰۳۸   ۰۸ فروردين ۱۳۹۴  |  ۱۱:۲۷

درپی تجاوز نظامی عربستان به خاک یمن

ایران برای کمک به مجروحان یمن اعلام آمادگی کرد

جمهوری اسلامی ایران برای ارسال کمک‌های دارویی، پزشکی و اعزام تیم‌های درمانی و همچنین پذیرش مجدد مجروحان حوادث تروریستی و حمله نظامی عربستان به یمن، اعلام آمادگی کرد.

ایران برای کمک به مجروحان یمن اعلام آمادگی کرد

در جلسه ای که باحضور وزیر بهداشت، درمان و آموزش پزشکی، رییس جمعیت هلال احمر و مسئولین حوزه های بهداشتی و درمانی نهادهای عمومی و نظامی تشکیل شد بر آمادگی جمهوری اسلامی ایران در خصوص ارسال کمکهای دارویی وپزشکی و اعزام تیمهای درمانی، همچنین پذیرش مجروحین حوادث تروریستی و حمله نظامی عربستان به یمن، تاکید شد.

در این نشست که در دفتر وزیر بهداشت، درمان و آموزش پزشکی تشکیل شد، مقرر شد هماهنگیهای لازم برای مشخص شدن نیازهای فوری دارویی و درمانی به عمل آید و در صورت اعلام دولت انقلابی یمن، این کمکها از طریق هلال احمر به این کشور ارسال گردد. همچنین تعدادی از بیمارستانهای تهران برای پذیرش مجروحین و مصدومین تجاوز نظامی عربستان اعلام آماده گی کردند.

گفتنی است، هم اکنون 52 نفر از مجروحین حوادث تروریستی یمن در یکی ازبیمارستانهای تهران تحت درمان قرار دارند.(وبدا)

ارسال نظر
* نظر:
نام:
ایمیل:

یادداشت

بیشتر
بازخوانی شکست خط نفاق

بازخوانی شکست خط نفاق

سازمان مجاهدین خلق روز چهارشنبه 25 بهمن‌ماه سال 1357 هجری شمسی (سه روز پس از پیروزی انقلاب اسلامی) اقدام به برگزاری راهپیمایی مسلحانه و اجرای نمایش قدرت از حد فاصل دانشگاه تهران تا خیابان تخت‌ جمشید (طالقانی) کرد.

خوزستان نیازمند مدیریت صحیح است

خوزستان نیازمند مدیریت صحیح است

رهبر معظم انقلاب دیروز در بیانات‌شان به موضوع پیگیری مشکلات استان خوزستان و همچنین بی‌تدبیری‌ هایی که در جریان معضلات این استان صورت گرفته اشاره کردند.

گفتگو

بیشتر

پیشنهاد سردبیر

بیشتر