jamejamonline
سیاسی سیاست خارجی کد خبر: ۷۸۳۰۳۸   ۰۸ فروردين ۱۳۹۴  |  ۱۱:۲۷

درپی تجاوز نظامی عربستان به خاک یمن

ایران برای کمک به مجروحان یمن اعلام آمادگی کرد

جمهوری اسلامی ایران برای ارسال کمک‌های دارویی، پزشکی و اعزام تیم‌های درمانی و همچنین پذیرش مجدد مجروحان حوادث تروریستی و حمله نظامی عربستان به یمن، اعلام آمادگی کرد.

ایران برای کمک به مجروحان یمن اعلام آمادگی کرد

در جلسه ای که باحضور وزیر بهداشت، درمان و آموزش پزشکی، رییس جمعیت هلال احمر و مسئولین حوزه های بهداشتی و درمانی نهادهای عمومی و نظامی تشکیل شد بر آمادگی جمهوری اسلامی ایران در خصوص ارسال کمکهای دارویی وپزشکی و اعزام تیمهای درمانی، همچنین پذیرش مجروحین حوادث تروریستی و حمله نظامی عربستان به یمن، تاکید شد.

در این نشست که در دفتر وزیر بهداشت، درمان و آموزش پزشکی تشکیل شد، مقرر شد هماهنگیهای لازم برای مشخص شدن نیازهای فوری دارویی و درمانی به عمل آید و در صورت اعلام دولت انقلابی یمن، این کمکها از طریق هلال احمر به این کشور ارسال گردد. همچنین تعدادی از بیمارستانهای تهران برای پذیرش مجروحین و مصدومین تجاوز نظامی عربستان اعلام آماده گی کردند.

گفتنی است، هم اکنون 52 نفر از مجروحین حوادث تروریستی یمن در یکی ازبیمارستانهای تهران تحت درمان قرار دارند.(وبدا)

ارسال نظر
* نظر:
نام:
ایمیل:

یادداشت

بیشتر
پایان یکجانبه‌ گرایی آمریکا

پایان یکجانبه‌ گرایی آمریکا

بعد از شکل‌گیری پیمان شانگهای در سال2001، برخی صاحب‌نظران و کارشناسان علوم سیاسی از آن به عنوان ناتوی شرقی نام بردند. معتقدم این سازمان از ناتو اهمیت بیشتری دارد.

گام‌های موثر برای جدی‌تر شدن نگاه به شرق

گام‌های موثر برای جدی‌تر شدن نگاه به شرق

تحرکات دیپلماتیک منطقه‌ای با هر یک از کشورهایی که در مناطق آسیایی، آفریقایی و آمریکایی وجود دارد کاری پسندیده، مفید و منتهی به اثر خوب و نتایج درخشان برای کشورمان محسوب می‌شود. یکی از مهمترین همکاری‌ های اقتصادی با مجموعه کشورهایی است که در منطقه شرق آسیا قرار دارند و به سازمان همکاری اقتصادی شانگهای معروف هستند.

گفتگو

بیشتر

پیشنهاد سردبیر

بیشتر

نیازمندی ها