jamejamsima
سیما گفتگو محور کد خبر: ۷۸۲۶۸۵ ۰۴ فروردين ۱۳۹۴  |  ۱۶:۱۶

نکته ویژه ال‌کلاسیکوی برگشت لالیگا، بدون تردید گزارش فاجعه‌بار و مملو از اشتباهات عادل فردوسی‌پور بود.

گزارش پر از اشتباه «عادل فردوسی‌پور»

مجری نود در طول گزارش این بازی اصلا شب خوبی را سپری نکرد و حرف‌هایی زد که اگر بر زبان یکی مثل خیابانی یا علیفر جاری می‌شد، کاربران فضای مجازی قیامتی به پا می‌کردند!

* عادل در ابتدای بازی مدعی شد متئو پاشنه آشیل بارسا خواهد بود، اما این بازیکن علاوه بر آنکه در کارهای دفاعی خوب کار کرد، برای بارسا گل هم زد!

* فردوسی‌پور که هوادار سرسخت لیورپول است، ظاهرا هنوز نتوانسته سوارس را به خاطر ترک این تیم و پیوستن به بارسا ببخشد. نفرت از لوییس در لحن فردوسی‌پور موج می‌زند. بعد از آنکه مهاجم جدید بارسا در نیمه اول کارت گرفت، عادل پیش‌بینی کرد او با یک دایو ناشیانه، کارت دیگری می‌گیرد و اخراج می‌شود، اما این یکی هم غلط درآمد. سوارس نه تنها برای تیمش گل زد، بلکه می‌توانست موجبات اخراج کارواخال را هم فراهم کند، اما داور تصمیم گرفت به این مدافع رئال کارت قرمز ندهد.

* یکی از وحشتناک‌ترین اشتباهات چند سال اخیر عادل زمانی اتفاق افتاد که داور گل گرت بیل را در نیمه اول مردود اعلام کرد. فردوسی‌پور روی صحنه‌های آهسته این گل به دفعات و با قاطعیت مدعی شد «نه اولی آفساید بود، نه دومی» اما بعد از بازپخش صحنه از زاویه‌ای جدید، پی برد توپ اولی که به رونالدو رسیده آفساید بوده و کم‌کم حرف خودش را پس گرفت!

* عادل تا به حال 1714 بار گفته است که بارسایی‌ها در مسابقات نیوکمپ در دقیقه 17:14 شعارهای استقلال‌طلبانه سر می‌دهند تا به حوادث سال 1714 اعتراض کنند! او اما از گفتن این جملات خسته نمی‌شود و به همین خاطر حرفهایش را در این ال‌کلاسیکو هم با لحنی پیش‌بینانه تکرار کرد. جالب اینکه فردوسی‌پور در لحظه موعود، صدای آمیخته به تشویق مسی و سوت تماشاگران برای اعتراض به وقت‌کشی کاسیاس را شعار استقلال‌طلبانه آنها قلمداد کرد تا پیش‌بینی‌اش غلط از کار در نیامده باشد!

* و البته کلی خرده اظهارنظر غلط دیگر؛ از اعلام خطا روی رونالدو که بعدا معلوم شد تمارض بوده و کریس به خاطرش کارت گرفت تا فراموشی پاس گل مسی در نیمه اول، هنگام انتقاد از این بازیکن!

(بانک ورزش)

ارسال نظر
* نظر:
نام:
ایمیل:
نظرات بینندگان
انتشار یافته: ۱
در انتظار بررسی: ۰
غیر قابل انتشار: ۰

یادداشت

بیشتر
پرچم افراشته بر جنازه‌ها

پرچم افراشته بر جنازه‌ها

آسمان، خاکستری است. زمین، یک دشت وسیع است پر از خانه‌های مخروبه و خرابه‌های سیمان و بتون و آجری که روزی دیوارهای خانه‌هایی بودند.

مراکز درمانی در ICU

مراکز درمانی در ICU

در سراسر دنیا استانداردهای ایمنی مشخصی برای مراکز تجمعی گوناگون تعریف شده و در کشور ما نیز قانون معینی درباره لزوم رعایت استانداردهای ایمنی در تمام ساختمان‌هایی که بیش از 25 نفر از آن بهره‌برداری می‌کنند تصویب شده‌است که براساس این قانون همه این ساختمان‌ها ملزم به رعایت استانداردهای بین‌المللی ICS هستند.

گفتگو

بیشتر

پیشنهاد سردبیر

بیشتر

پیشخوان

بیشتر