jamejamonline
ورزشی کد خبر: ۷۸۱۳۵۹   ۲۷ اسفند ۱۳۹۳  |  ۰۳:۱۱

جام جم ورزشی: پیراهن لیونل مسی بیشتر از پیراهن هر فوتبالیست دیگری در دنیا به فروش می رسد.

فروش فوق العاده پیراهن لیونل مسی

به گزارش جام جم ورزشی ، پیراهن شماره 10 لیونل مسی در بارسلونا بیشتر از لباس هر ورزشکار دیگری در دنیا به فروش می رسد. بر اساس یک گزارش آماری پیراهن شماره 10 مسی در دنیا پرفروش ترین است و از این حیث هیچ فوتبالیست دیگری به پای او نمی رسد. محبوبیت فوق العاده بالای این بازیکن فقط به اسپانیا و یا آرژانتین محدود نمی شود، این بازیکن طرفداران زیادی در سراسر جهان دارد که باعث شده بسیاری از مردم خواهان خریداری پیراهن شماره 10 او از فروشگاه ها باشند.

پیراهن شماره هفت کریستیانو رونالدو در رئال مادرید نیز پیراهن پرفروش بعدی است هر چند از لحاظ فروش به پای رقیب آرژانتینی خود در بارسلونا نمی رسد.

ارسال نظر
* نظر:
نام:
ایمیل:

یادداشت

بیشتر
وداع تلخ با «آقا نادر»؛ مرد شماره یک اخلاق

وداع تلخ با «آقا نادر»؛ مرد شماره یک اخلاق

 نادر دست‌نشان متولد ۱۳۳۹‌ از نامداران فوتبال مازندران و پرافتخارترین بازیکن تیم نساجی مازندران بود که هم در دوران اوج و هم در دوران مربی‌گری، نزد همه کسانی که او را از نزدیک می‌شناختند، مرد اخلاق بود.

فوتبال، بازتابی از زندگی

فوتبال، بازتابی از زندگی

برای ما فوتبالی‌ها که از بچگی تا پیرانه‌سری با فوتبال زندگی کرده‌ایم، طبیعی است که فوتبال آمیخته با زندگی است و در تک‌تک سلول‌های بدن ما تنیده شده است.

بله! ما هم در این ورزشگاه بازی کردیم

بله! ما هم در این ورزشگاه بازی کردیم

 نیم قرن از عمر ورزشگاه آزادی می‌گذرد. اولین خاطره‌های من از این ورزشگاه به سال ۱۳۵۳ برمی‌گردد که برای تماشای بازی ایران و کره‌شمالی در مقدماتی جام‌جهانی ۱۹۷۴

گفتگو

بیشتر

پیشنهاد سردبیر

بیشتر