jamejamsima
سیما گفتگو محور کد خبر: ۷۸۱۲۸۵   ۲۶ اسفند ۱۳۹۳  |  ۱۰:۰۳

آخرین برنامه تلویزیونی نود در سال 93 در حالی شامگاه دوشنبه آغاز و بامداد سه شنبه خاتمه یافت که با توجه به نزدیک بودن سال جدید چند بخش سرگرم کننده هم در کنار آیتم‌های همیشگی این برنامه گنجانده شده بود.

شوخی با برخی از بازیکنان و مربیان در آخرین برنامه نود

در بخش ابتدایی برنامه گزارشی از کسانی که در فوتبال در سال 93 به دیارباقی شتافتند پخش شد. در این گزارش از مرتضی شکرانه، مهدی نفر و غلام حسین مظلومی یاد شد.

سوال پیامکی برنامه

سوال برنامه پایانی سال نود به عملکرد این برنامه در سال 93 اختصاص داشت. در نهایت نیز 92 درصد شرکت کنندگان با انتخاب گزینه بله، از عملکرد برنامه نود در سال 93 رضایت داشتند.

چالش فوتبالیست های قدیمی و جدید

عادل فردوسی پور برای برنامه آخر سال نود، آیتم جالبی را در نظر گرفته بود. در این آیتم دو تیم 4 نفره از بازیکنان سال های نه چندان دور فوتبال ایران و بازیکنان حال حاضر تشکیل شده بود و رقابت جالبی برای آنها در نظر گرفته شده بود. سیروس دین محمدی، محمد نوازی، رضا شاهرودی و علی انصاریان در تیم سفید بودند و جواد کاظمیان، خسرو حیدری، آرش برهانی و محمد نوری در تیم نارنجی حضور داشتند. شوت زنی به سمت تیر دروازه، باز کردن دروازه از روی نقطه کرنر و زدن ضربات پنالتی از فاصله دور از چالش های این مسابقه بود.

رضایت 92 درصدی ببنندگان، از عملکرد برنامه نود/ شمسایی آخرین میهمان نودی ها در سال 93

رضایت 92 درصدی ببنندگان، از عملکرد برنامه نود/ شمسایی آخرین میهمان نودی ها در سال 93

شوخی با برخی از بازیکنان و مربیان

در ادامه برنامه آیتم طنزی از عملکرد بازیکنان و مربیان پخش شد. در این آیتم که توسط چند هنرور، اجرا شد، حرکات خاص آندرانیک تیموریان، رضا عنایتی، محرم نویدکیا، سوشا مکانی، علی دایی و بهزاد غلامپور، اکبر میثاقیان، مهرداد پولادی، حسین فرکی، محمد رضا خلعتبری، پیام صادقیان، خسرو حیدری، آرش برهانی و علیرضا حقیقی بازسازی شد. (ایسنا)

ارسال نظر
* نظر:
نام:
ایمیل:

یادداشت

بیشتر
فرق است بین خر و گورخر

فرق است بین خر و گورخر

گورخر آفریقایی درون جوی آبی افتاده است و به دلیل استرس زیاد قادر به حرکت نیست، کمی آن طرف‌تر مردی تقریبا تنومند با چیزی شبیه افسار که در دست دارد به حیوان ضربه می‌زند تا از جوی آب بیرون بیاید.

گفتگو

بیشتر

پیشنهاد سردبیر

بیشتر
وضعیت قرمز گیشه

سینما سال جدید را هم با بحران شروع کرده و ظاهرا مردم هنوز رغبتی به فیلم دیدن ندارند

وضعیت قرمز گیشه

پیشخوان

بیشتر