jamejamonline
ورزشی کد خبر: ۷۸۰۵۰۵   ۲۵ اسفند ۱۳۹۳  |  ۰۰:۳۱

جام جم ورزشی: دیوید بکام سه پسر دارد که هر سه تا می خواهند مانند پدرشان فوتبالیست های بزرگی شوند.

پسر من فوتبالیست نمی شود!

به گزارش جام جم ورزشی ، بروکلین (16 ساله) ، رومئو (13 ساله) و کروز (10 ساله) سه پسر دیوید بکام هستند. ثروت بی حد و اندازه بکام و همسرش ویکتوریا باعث شده تا سه پسر به همراه تنها دخترشان هارپر که تنها سه سال دارد در ناز و نعمت زندگی کنند و بهترین امکانات را داشته باشند. زندگی پادشاهی بکام اما باعث نشده پسرانش نخواهند راه او را ادامه بدهند. هر سه پسر بکام فوتبال بازی می کنند و می خواهند راه پدرشان را ادامه بدهند. اما پسر اول با توجه به ثروت پدرش از همین سن کم سوار اتومبیل های گران قیمت می شود، مسافرت های خارج از کشور به تنهایی می رود و از محافظ شخصی برخوردار است. پسران دیگر او نیز همین امکانات را در اختیار دارند. رومئو یک مدل حرفه ای است و با وجود سن کم وقت زیادی را به این امر اختصاص می دهد. برای همین دلایل است بکام اعتقاد دارد پسرانش فوتبالیست نمی شوند. خود دیوید هر چند از خانواده متوسطی بود و فقر را حس نکرد اما هرگز در ناز و نعمت بزرگ نشد و برای اینکه تبدیل به یکی از بزرگ ترین بازیکنان تاریخ منچستریونایتد شود سختی های زیادی را کشید، چیزی که اصلا پسرانش تجربه نمی کنند. کدام یک از فوتبالیست های مطرح دنیا در کودکی و نوجوانی محافظ، جت اختصاصی ، پورشه و بهترین امکانات را داشته اند؟!

ارسال نظر
* نظر:
نام:
ایمیل:

یادداشت

بیشتر
وداع تلخ با «آقا نادر»؛ مرد شماره یک اخلاق

وداع تلخ با «آقا نادر»؛ مرد شماره یک اخلاق

 نادر دست‌نشان متولد ۱۳۳۹‌ از نامداران فوتبال مازندران و پرافتخارترین بازیکن تیم نساجی مازندران بود که هم در دوران اوج و هم در دوران مربی‌گری، نزد همه کسانی که او را از نزدیک می‌شناختند، مرد اخلاق بود.

فوتبال، بازتابی از زندگی

فوتبال، بازتابی از زندگی

برای ما فوتبالی‌ها که از بچگی تا پیرانه‌سری با فوتبال زندگی کرده‌ایم، طبیعی است که فوتبال آمیخته با زندگی است و در تک‌تک سلول‌های بدن ما تنیده شده است.

بله! ما هم در این ورزشگاه بازی کردیم

بله! ما هم در این ورزشگاه بازی کردیم

 نیم قرن از عمر ورزشگاه آزادی می‌گذرد. اولین خاطره‌های من از این ورزشگاه به سال ۱۳۵۳ برمی‌گردد که برای تماشای بازی ایران و کره‌شمالی در مقدماتی جام‌جهانی ۱۹۷۴

گفتگو

بیشتر

پیشنهاد سردبیر

بیشتر