jamejamnashriyat
نشریات روزنامه جام جم کد خبر: ۷۷۵۹۱۳ ۱۱ اسفند ۱۳۹۳  |  ۰۰:۰۱

جیب‌های ناتوان/ ناهمخوانی دستمزدها با افزایش غیرمنطقی قیمت‌ها، درد بسیاری از شهروندان است. بر همین اساس آقای بهرامی از تهران گلایه کرده که با حقوق 600 هزار تومانی چگونه باید مرغ کیلویی 8000 تومان خریداری کنیم؟

تخریب تاریخ/ سال‌هاست که می‌گویند باید هر طرح عمرانی، یک پیوست فرهنگی و اجتماعی هم داشته باشد؛ موضوعی که بندرت رعایت می‌شود. حالا آقای خالصی از تهران هم گفته که شهرداری در حال تخریب پل قدیمی و تاریخی جوادیه راه‌آهن است. از مسئولان می‌خواهیم جلوی این تخریب گرفته شود.

سرعتگیرهای مرگ‌آور/ بعضی اوقات قانونی که بی‌جا و بی‌موقع اعمال شود، از بی‌قانونی بدتر است. آقای افراسیابی از بهبهان هشدار داده که ابتدای کمربندی بهبهان به شیراز تعدادی سرعتگیر نصب است که خطرات بسیاری را برای مسافران و خودروهای عبوری دارد. از مسئولان می‌خواهیم برای جلوگیری از وقوع حادثه‌ای دردناک نسبت به حذف آنها اقدام کنند.

روی خط 162

دردهای مستمری‌بگیری/ اگر با نرخ تورم فعلی حساب کنیم، این روزها با 170 هزار تومان نمی‌شود چند روز عید را هم گذراند. یک شهروند هم گفته چرا عیدی مستمری‌بگیرانی که با ده سال سابقه بازنشسته شده‌اند، 170 هزار تومان پرداخت کردند؟

کشاورزی با اعمال شاقه/ در مقام شعار گفته می‌شود که کشاورز و کشاورزی، رکن اصلی توسعه کشور است، اما یک شهروند از فاریاب عنوان کرده که ده ماه از برداشت ذرت در شهرستان فاریاب در استان کرمان گذشته ولی پول کشاورزان به آنان پرداخت نشده‌ است.

پیامک‌های اعصاب‌خردکن/ برایشان نصفه شب و کله سحر فرق نمی‌کند، چون احتمال دارد هر لحظه برایتان پیامکی تبلیغاتی برسد. یک شهروند هم که گویا دل پری از این پیامک‌ها دارد گفته چرا مسئولان در مورد مزاحمت و هزینه پیامک‌های تبلیغاتی ایرانسل و همراه اول ترتیب اثری نمی‌دهند؟

ارسال نظر
* نظر:
نام:
ایمیل:

یادداشت

بیشتر
کدام دست در این خاک باد می‌کارد؟

کدام دست در این خاک باد می‌کارد؟

چهاردهم دی‌ماه امسال یک روز تلخ برای افغانستان بود. از پاکستان خبر رسید، ۱۰ معدنچی هزاره که گویا هفت نفر از آنها افغانستانی بوده‌اند توسط تروریست‌ها در ۵۰ کیلومتری شهر کویته، شبانه سر بریده شدند.

آخرین تنفس مصنوعی آمریكا به تروریست‌های سعودی

آخرین تنفس مصنوعی آمریكا به تروریست‌های سعودی

خشم ایالات متحده آمریكا از شكست در جنگ یمن، به نقطه اوج خود رسیده است. بن‌سلمان، بن‌زاید و دیگر مهره‌های واشنگتن در منطقه به نماد استیصال در برابر مقاومت تمام‌عیار انصارا... و نیروهای مقاومت یمن تبدیل شده‌اند.

گفتگو

بیشتر

پیشنهاد سردبیر

بیشتر

پیشخوان

بیشتر