jamejamonline
ورزشی کد خبر: ۷۷۴۹۴۹   ۰۹ اسفند ۱۳۹۳  |  ۰۴:۰۹

جام جم ورزشی: نژادپرستی در فوتبال اروپا باز هم رسوایی و جنجال به پا کرد. این اتفاق اینبار در دیدار رم و فاینورد در لیگ اروپا اتفاق افتاد.

عواقب سنگین پرتاب موز در یک دیدار اروپایی

به گزارش جام جم ورزشی ، رم و فاینورد در لیگ اروپا در پایتخت هلند یعنی روتردام به مصاف یکدیگر رفته بودند که اتفاق زشتی افتاد. یکی از تماشاگران به سمت ژروینیو بازیکن سیاه پوست رم موزی بزرگ و پلاستیکی پرتاب کردند. پیش از این پرتاب موز به سمت دنی آلوز بازیکن رنگین پوست بارسلونا در یکی از دیدارهای لالیگایی جنجال گسترده ای بر پا کرده بود. این تماشاگران نژادپرست با پرتاب موز به سمت بازیکنان رنگین پوست غیر مستقیم آنها را میمون خطاب می کنند.

اما خبر می رسد جریمه بسیار سنگینی در انتظار باشگاه فاینورد است که تماشاگرانش چنین عمل زشتی را مرتکب شده بودند. یوفا احتمالا جریمه سنگین و محرومیت از حضور تماشاگران در یک بازی خانگی را برای فاینورد در نظر گرفته است.

ارسال نظر
* نظر:
نام:
ایمیل:

یادداشت

بیشتر
تزریق پیام ایستادگی، امید و نشاط

تزریق پیام ایستادگی، امید و نشاط

باعث خوشحالی و مسرت است که رهبر معظم انقلاب در جمع قهرمانان و سرمایه‌های ورزش کشور، همچون همیشه مدبرانه به بسیاری از مسائل و معضلات این حوزه اشاره کردند و با بیانات خود، برنامه اصلی دستگاه‌ های ورزشی کشور را طی سال‌های آتی ترسیم نمودند.

عملکرد پارالمپیکی‌ ها؛ عالی و درخشان

عملکرد پارالمپیکی‌ ها؛ عالی و درخشان

اگر شناختی از عملکرد کمیته ملی پارالمپیک طی دوره‌های قبل داشته باشیم به این جمع‌بندی می‌رسیم که تصمیم ستاد رقابت‌ های پارالمپیک توکیو برای دوره‌2020 این بود که اعزام ورزشکاران بر حسب قانون «کیفی‌ گرایی» باشد.

گفتگو

بیشتر

پیشنهاد سردبیر

بیشتر

نیازمندی ها