jamejamsima
سیما فیلم و سریال کد خبر: ۷۷۴۳۴۹   ۰۶ اسفند ۱۳۹۳  |  ۰۶:۵۲

کارگردان سریال فوق‌سری گفت: سریال فوق‌سری را می‌سازم تا مخاطب آن با آن ارتباط برقرار کند و از تماشای آن لذت ببرد.

فخیم‌زاده: «فوق‌سری» را برای مخاطب عام ساختم

مهدی فخیم‌زاده کارگردان سریال «فوق‌سری» دیروز در جمع خبرنگاران گفت: این سریال قرار است که در 12 قسمت برای پخش در ایام نوروز تولید شود که بیش از 10 قسمت آن تصویربرداری شده است.

وی افزود: در حال حاضر در شهرک دفاع مقدس و لوکیشن زندان قرار داریم و سکانس‌های ملاقات حضوری مجید باستان و دانیال شخصیت‌های اصلی سریال را تصویربرداری می‌کنیم که تصویربرداری این لوکیشن امروز به پایان می‌رسد.

فخیم‌زاده اضافه کرد: تصویربرداری سریال «فوق‌سری» تا دو هفته آینده به پایان می‌رسد و آن را برای پخش در ایام نوروز آماده می‌کنیم.

کارگردان سریال «فوق‌سری» درباره کمدی موجود در سریال افزود: در خود قصه لحظاتی وجود دارد که موقعیت‌های طنزی را ایجاد می‌کند. قصه سریال جدی است اما در خود داستان شاهد صحنه‌های کمدی خواهیم بود.

فخیم‌زاده افزود: انتخاب سریال فوق‌سری برای پخش در ایام نوروز کار ما را سخت کرده است. به دلیل اینکه اسم «قورباغه و قناری» پیش‌قضاوتی به لودگی برای مخاطب ایجاد می‌کرد نام این سریال به فوق‌سری تغییر کرد تا بتوانیم ارتباط بیشتری با مخاطب برقرار کنیم.

وی گفت: در این سریال بازیگران جدیدی همانند گلناز خالصی و مهدی محمودنژاد به عنوان بازیگر کاراولی انتخاب کردم و بقیه هنرمندان از بازیگران باسابقه سینما و تلویزیون هستند.

فخیم‌زاده درباره انتخاب بازیگران تصریح کرد: با دقت به تبحر در بازی و نیز متناسب با نقشی که در سریال مدنظر بوده هنرمندان را انتخاب کردم و شهرت هنرمندان معیار انتخاب من نبوده است.

وی گفت: فیلم و سریال می‌سازم تا مخاطب عام با آن ارتباط برقرار کند یعنی کاری انجام می‌دهم و سریالی می‌سازم که مخاطب عام از آن لذت ببرد و امیدوارم با ساخت سریال فوق‌سری مخاطب همواره با آن ارتباط برقرار کند.

فخیم‌زاده با بیان اینکه در هیچ ژانری وفادار نبوده است، گفت: من در ژانر روان‌شناسی،سیاسی، پلیسی، اجتماعی کار کردم و در آینده هم همینگونه خواهد بود. به این اعتقاد دارم که قصه‌ای را انتخاب می‌کنم که مناسب با موضوع روز جامعه باشد.

کارگردان سریال فوق‌سری گفت: سریال فوق‌سری از نظر قالب با «حس سوم» و «بی‌صدا فراد کن» متفاوت است و دلیل آن این است که قصه متفاوتی را نمایش می‌دهیم.

فخیم‌زاده در خصوص امکانات این سریال نیز توضیح داد: ناجی‌هنر امکانات خوبی را در اختیار گروه قرار داده است اما در ساخت فیلم و سریال پلیسی قصه محوریت کار را برعهده دارد و ساخت سریال‌های پلیسی به امکانات آن نیست بلکه به سناریو و داستان کار مربوط می‌شود.

وی درباره انتخاب زندان در شهرک دفافع مقدس گفت: این تنها لوکیشن آماده و متناسب با زندان‌های طبیعی است که الگوی خود را از زندان قصر گرفته و موقعیت مناسبی دارد و در جمع‌بندی این لوکیشن را انتخاب کردیم.

کارگردان سریال فوق‌سری در پایان خاطرنشان کرد: تصویربرداری ما تا دو هفته دیگر به پایان می‌رسد و تنها تعقیب و گریزها و چند سکانس خیابانی باقی مانده است که آنها را نیز انجام می‌دهیم. (تسنیم)

ارسال نظر
* نظر:
نام:
ایمیل:

یادداشت

بیشتر
عوامل کاهش نرخ ارز

عوامل کاهش نرخ ارز

سیزدهمین انتخابات ریاست‌ جمهوری به پایان رسید و در روز اعلام نتایج بازارهای طلا، سکه و ارز کاهش قیمت را تجربه کردند و بورس نیز در دو روز گذشته سبزپوش بود.

همه با هم، برای ایران

همه با هم، برای ایران

خوشبختانه آقای رئیسی در شروع ثبت‌ نام نامزدهای ریـاست‌ جمهوری اعلام کردند وابستگی گروهی و جناحی ندارند و به صورت مستقل آمده‌اند. این یعنی ایشان اعلام کرده ماموریت از سوی جناح خاصی ندارد و برای تحقق اهداف یک جناح نیامده است.

از بنده خدا به بنده خدا

از بنده خدا به بنده خدا

جناب آقای رئیسی! رئیس‌جمهور منتخب تمامی مردم ایران اسلامی، یقین دارم از دیروز صبح، سونامی آدم‌ها و پیام‌های تبریک به سوی شما روانه شده و به احتمال زیاد خسته‌تر از آن هستید که همه آنها را بخوانید، هرچه هست این یک پیام تبریک نیست.

گفتگو

بیشتر

پیشنهاد سردبیر

بیشتر
وضعیت قرمز گیشه

سینما سال جدید را هم با بحران شروع کرده و ظاهرا مردم هنوز رغبتی به فیلم دیدن ندارند

وضعیت قرمز گیشه

پیشخوان

بیشتر