jamejamonline
ورزشی سایر کد خبر: ۷۷۴۱۴۱   ۰۶ اسفند ۱۳۹۳  |  ۰۵:۰۵

جام جم ورزشی: محبوب ترین بازیکن یوونتوس قصد دارد تا پایان دوران فوتبالش در این باشگاه باقی بماند.

برای جدایی از یوونتوس خیلی دیر است

به گزارش جام جم ورزشی ، آندره آ پیرلو با اینکه 34 سال دارد اما در همین سن نسبتا بالا در فوتبال مشتریان زیادی دارد. این هافبک ملی پوش سال گذشته مورد توجه دو تیم رئال مادرید و تاتنهام قرار داشت در حالی که بازیکنان بالای 32 سال کمتر مشتریان چشمگیری پیدا می کنند. اما پیرلو هنوز هم پیشنهاداتی برای جدایی از یوونتوس دارد، پیشنهاداتی که قصد ندارد به آنها پاسخ مثبت بدهد. پیرلو در اینباره می گوید:" برای جدا شدن از یوونتوس و عادت به یک محیط جدید زیادی پیرم! من این را قبلا گفته بودم. برایی جدایی از این تیم خیلی دیر است و من فقط می خواهم بر روی اهداف آینده تمرکز کنم."

در روزهای اخیر شنیده می شود که پیرلو قصد دارد با جدایی از یوونتوس به اینترمیلان و یا ساوتهمپتون برود.

ارسال نظر
* نظر:
نام:
ایمیل:

یادداشت

بیشتر
تزریق پیام ایستادگی، امید و نشاط

تزریق پیام ایستادگی، امید و نشاط

باعث خوشحالی و مسرت است که رهبر معظم انقلاب در جمع قهرمانان و سرمایه‌های ورزش کشور، همچون همیشه مدبرانه به بسیاری از مسائل و معضلات این حوزه اشاره کردند و با بیانات خود، برنامه اصلی دستگاه‌ های ورزشی کشور را طی سال‌های آتی ترسیم نمودند.

عملکرد پارالمپیکی‌ ها؛ عالی و درخشان

عملکرد پارالمپیکی‌ ها؛ عالی و درخشان

اگر شناختی از عملکرد کمیته ملی پارالمپیک طی دوره‌های قبل داشته باشیم به این جمع‌بندی می‌رسیم که تصمیم ستاد رقابت‌ های پارالمپیک توکیو برای دوره‌2020 این بود که اعزام ورزشکاران بر حسب قانون «کیفی‌ گرایی» باشد.

گفتگو

بیشتر

پیشنهاد سردبیر

بیشتر

نیازمندی ها