jamejamonline
ورزشی سایر کد خبر: ۷۷۴۱۴۱   ۰۶ اسفند ۱۳۹۳  |  ۰۵:۰۵

جام جم ورزشی: محبوب ترین بازیکن یوونتوس قصد دارد تا پایان دوران فوتبالش در این باشگاه باقی بماند.

برای جدایی از یوونتوس خیلی دیر است

به گزارش جام جم ورزشی ، آندره آ پیرلو با اینکه 34 سال دارد اما در همین سن نسبتا بالا در فوتبال مشتریان زیادی دارد. این هافبک ملی پوش سال گذشته مورد توجه دو تیم رئال مادرید و تاتنهام قرار داشت در حالی که بازیکنان بالای 32 سال کمتر مشتریان چشمگیری پیدا می کنند. اما پیرلو هنوز هم پیشنهاداتی برای جدایی از یوونتوس دارد، پیشنهاداتی که قصد ندارد به آنها پاسخ مثبت بدهد. پیرلو در اینباره می گوید:" برای جدا شدن از یوونتوس و عادت به یک محیط جدید زیادی پیرم! من این را قبلا گفته بودم. برایی جدایی از این تیم خیلی دیر است و من فقط می خواهم بر روی اهداف آینده تمرکز کنم."

در روزهای اخیر شنیده می شود که پیرلو قصد دارد با جدایی از یوونتوس به اینترمیلان و یا ساوتهمپتون برود.

ارسال نظر
* نظر:
نام:
ایمیل:

یادداشت

بیشتر
وداع تلخ با «آقا نادر»؛ مرد شماره یک اخلاق

وداع تلخ با «آقا نادر»؛ مرد شماره یک اخلاق

 نادر دست‌نشان متولد ۱۳۳۹‌ از نامداران فوتبال مازندران و پرافتخارترین بازیکن تیم نساجی مازندران بود که هم در دوران اوج و هم در دوران مربی‌گری، نزد همه کسانی که او را از نزدیک می‌شناختند، مرد اخلاق بود.

فوتبال، بازتابی از زندگی

فوتبال، بازتابی از زندگی

برای ما فوتبالی‌ها که از بچگی تا پیرانه‌سری با فوتبال زندگی کرده‌ایم، طبیعی است که فوتبال آمیخته با زندگی است و در تک‌تک سلول‌های بدن ما تنیده شده است.

بله! ما هم در این ورزشگاه بازی کردیم

بله! ما هم در این ورزشگاه بازی کردیم

 نیم قرن از عمر ورزشگاه آزادی می‌گذرد. اولین خاطره‌های من از این ورزشگاه به سال ۱۳۵۳ برمی‌گردد که برای تماشای بازی ایران و کره‌شمالی در مقدماتی جام‌جهانی ۱۹۷۴

گفتگو

بیشتر

پیشنهاد سردبیر

بیشتر